Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírom elmondani?Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elmondani?Azt a páromnak,hogy látom más nőket néz, és zavar.

Figyelt kérdés

Évekig észre sem vettem.

Aztán feltünt egyszer-kétszer.

Majd feltünt,hogy MINDEN LEHETSÉGES ALKALOMMAL,akár kivárva a megfeleő pillanatot, minden fiatal nő fenekét megnézi.

Folyamatosan "bámészkodik",több elképedő tekintetet kaptam már strandon itt ott.Van,hogy 1-2 pillanatig lefagyva is marad.

Olyan is volt,hogy elindulás helyett lassú fékkel kifordult a járdára.

Úgy érzem,hogy ez beteges,és nem normális.0-24 ben készen állni rá ,hogy megnézzen valakit.

Mit gondoltok erről Férfiak/Nők?


2023. szept. 18. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Figyu, elárulod, hogy miért nézed meg minden nő seggét?"


Valahogy így.

2023. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De attól,hogy megkérdezem attól ez van. Legfeljebb ha nem látom...akkor.
2023. szept. 18. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha szembesíted vele, akkor legalább előtted visszavesz belőle.
2023. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ó, hát ez pofon egyszerű.

Te is nézd feltűnően mellette a pasikat.

Hidd el még neki áll majd feljebb.

És ha szóvá teszi, na akkor nyisd ki nála a kérdésedet.

2023. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Én otthagytam egy olyan csávóért aki engem nézett..
2023. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Talán ki van éhezve. Vagy csak nem veszi észre milyen tapintatlan. Vagy unatkozik melletted ...


Ez nem egy szakító indok, főleg amikor a nők is a nőket bámulják manapság. De egyrészt mindenképpen szólj rá. Másrészt próbáld meg kielégíteni, mert ha nem akkor nagyobb gondok is lesznek. Ha ezek után is bámulja, akkor már elég beteges. Mármint sok ilyen férfi van. Akiknek még férfiként is szól az ember, hogy ne bámulja már mert neked kellemetlen , nem hogy neki. Ilyennel mondjuk nem lennék egy kapcsolatban.

2023. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Én egy 37éves férfi vagyok, elképesztően szerelmes vagyok a feleségembe még 10 év után is, ő a gyermekeim anyja, soha nem csalnám meg, meg sem fordul a fejemben, viszont sajnos mivel férfi vagyok, tele vagyok tesztoszteronnal, stb… egyszerűen odavonzza a tekintetemet egy megfelelően formás idom… ha tudom hogy ott van és nem nézhetem meg, az rendesen szenvedést okoz… ez ilyen evolúciós dolog… nem parasztság, nem annak a jele, hogy egy bunkó tahó vagyok… pusztán annyi, hogy férfi vagyok…

Hála istennek az én feleségem nem féltékenykedik emiatt, ezt így neki is elmondtam, és meg is érti, sőt, van, hogy még fel is hívja a figyelmem mikor észre sem veszem, hogy megint merre jár a tekintetem akkor vicceskedve beszól, hogy hm milyen jó kis buksza… akkor mindig észreveszem magam, elszégyellem, és adok neki egy nagy csókot, vagy megölelem es bocsánatot kérek. De ő nem haragszik. Van hogy ha nem nézek meg valakit aki tényleg nagyon kihívó pl, még ő hívja fel rá a figyelmem.

2023. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Én is ilyen vagyok. Szeretem a páromat, rendszeres a szex, ki vagyok elégítve, de van bennem egy ilyen ösztön, hogy muszáj megnéznem. Én tudom, hogy beteges, mégsem tudok leszokni róla. Olyan ez, mint egy függőség
2023. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd el.
2023. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
0% de semmi indoklás, szépek vagytok…
2023. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!