Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel való házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel való házasság rendben, de inkább szokásos - homályos már. Viszont, egy sráccal találkoztam és elbájolt. Gyermeikeink is rendben. Nem tudom mit tegyek így?

Figyelt kérdés

A férjemmel való lángolás múlásával lehetne valaha olyan a tűz, mint amilyet most érzek egy srác iránt? Ez a bajom. Aggódok. A szeretkezéshez (férjemmel) is alig van affinitásom annak ellenére, hogy nulla gond nem volt ezzel 16 éven át. A barátnőimnek az a véleménye, hogy akinek idejétmúlt a kapcsolata, csak annak jó a frissülés, szóval nem bólogattak amikor ezt felhoztam, nem helyes amit csinálok. Képtelen vagyok rossznak ítélni a házasságomat is. De itt ez a srác. Mindemellett fokozatosan rosszabban néznek ki a dolgok a férjemmel. Tudom hogyan kéne lépnem, viszont már ha a férjemmel vagyok, rosszul érzem magam. Egyre nagyobb a hiányérzet.


Mit tudok tenni, hogy elfogadható eredménnyel jöjjek ki ebből a körből?



2023. szept. 21. 16:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%

16 évig jól működő házasságod, gyerekek is vannak, ráadásul. Ezt nem érdemes felrúgni egy fellángolásért. Amúgy kölcsönös a dolog? Viszonyotok is van már?


Ismételve, nem érdemes lebontani egy jó házasságot akárhányszor akarsz valakit jobb lenne elkerülnéd az a srácot, amíg

ennyire be vagy gerjedve.


Leggyakrabban ez egy mulandó téma.

2023. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Nézz körül: a legtöbb ember szerencsésnek érezné magát egy olyan kapcsolatban, ami szerinted homályos, idejétmúlt. A kérdés az ha most felrúgod akkor lesz-e mégegyszer ilyen kapcsolatod az életben. Nehogy utólag tanuld meg értékelni, amid volt. Őszintébbnek kell lenned, nem sakkozni. Becsülhetnéd a férjedet, hogy elmondod, a helyzetet, majd ő is eldöntheti, hogy kíván még veled együtt élni. Lehet unalmas volt a férjeddel, de legalább biztos pont. Meg lehetett volna beszélni mindent.
2023. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén a helyzet az, hogy immár megcsaltad - levonva a következtetést abból amit írtál. Másik eset, folyamatosan csalod is a férjed. Miféle jó házasságról ez? Már tönkretetted, igazság szerint. Jogosan érzed rosszul magadat a férjed mellett, ha még jól is éreznéd magadat az volna az elképesztő. Sajnálom a férjed, nem gondolom, hogy ezt érdemelte tőled.
2023. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is kár eldobni az egészet holmi fellángolás miatt.
2023. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
Viszket a suna, az itt a helyzet.
2023. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%
Válj el. Férjed megérdemli a boldogságot mással. Csak ne lepődj meg amikor fiatal férfi lecserél téged pár év múlva. Neki más is fog jönni.
2023. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
12%

"Nézz körül: a legtöbb ember szerencsésnek érezné magát egy olyan kapcsolatban, ami szerinted homályos, idejétmúlt."

Kvázi szexmentes kapcsolatban, ahol már viszolyogsz a másik közelségétől? Maximum az incelek képzelik, hogy szerencsés ilyen helyzetbe kerülni.

2023. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a kérdés 1-es. De úgy érzem, hogy nem tudnék a férjemmel együtt maradni. Amig a srác nem jött, úgy éreztem jó a házasságom.


De mit kellene mondanom a férjemnek. 16 évigminden jó volt, most meg ez, és ez nem? Mások szerint tökéletes a házasságom, ne rontsam el. Mennyivel jobb ha a férjemmel maradok, és más ölelésére vágyok.


A szex is jó. Nem csak jó, fantasztikus. A srác hevesebb, vadabb természetű. A jó értelemben persze. A férjem meg az a higgadt, nyugodt, mindent előre eltervező, mindent előre tudó ember. Régebben ez tetszett, ma viszont nem. Félek attól is ami azzal a nővel történt, ez itt is előfordulhat. Mégis rá vágyok.

2023. szept. 21. 16:49
 9/48 anonim ***** válasza:
94%
Oké akkor már megy a wckefe is. Mit akarsz "menteni" a házasságodon? Férjeddel beszélj erről, és hagyd el, hadd szabaduljon egy ilyen gerinctelen nőtől. De ne csodálkozz, ha a fióka mégsem gondolja olyan komolyan a dolgokat, hogy "puttonyosan" elvállaljon.
2023. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
96%

"Amig a srác nem jött, úgy éreztem jó a házasságom."

És ezt nem lehetett azelőtt felismerni, hogy megcsaltad volna a férjed? Nyilván már a szex előtt is érezned kellett, hogy a srác nagyon vonz, a férjed meg ezért és azért nem. Miért nem lehetett ekkor azt mondani, hogy állj, inkább elgondolkozok és beszélgetek a férjemmel, hogy nekem ez és ez hiányzik a kapcsolatunkból, és hogyan tudnánk megoldani?

"De mit kellene mondanom a férjemnek. 16 évig minden jó volt, most meg ez, és ez nem?"

Igen, ha ez volt az igazság, akkor ezt kellett volna mondani. Vagy mit gondoltál, majd hitegeted még ki tudja meddig, hogy továbbra is minden szép és jó?

"Mások szerint tökéletes a házasságom, ne rontsam el."

Ne MÁSOK mondják már meg, hogy NEKED miyen házasság a megfelelő. Legtöbbünk felfogása szerint egyébként a megcsalással menthetetlenül elrontottad.

2023. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!