Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes-e így folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e így folytatni a kapcsolatot, ha unalmas a párkapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Tudom, egy idő után még a házasság is unalmassá válik. De én 2 év után így érzem, mégpedig úgy, hogy nem is mindennap találkozunk, csak hetente egyszer, kétszer, hogy halál unalmas a kapcsolatunk.

Ha együtt vagyunk is, szinte csak szex van, és ennyi. Sosem kérdezi meg, hogy mi történt velem, hogy vagyok, nem is nagyon beszélgetünk. Hozzám szokott bújni, ölelget, puszilgat, de én ezt kevésnek érzem. De sokszor csak a telefont nyomkodja, nem nézne velem meg egy filmet sem, de mást sem csinálnánk ha itthon vagyunk, én pedig így unatkozom mellette.

Ha megyünk valahova azt is unom vele. Folyton csak a hobbijáról beszél, és amiatt sokszor nem is találkozik velem, volt már olyan a pecázás miatt visszamondott találkozót.


2023. szept. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Titeket nem egymásnak teremtettek, az biztos. Ha 2 év után nincs miről beszélgetni, akkor kár erőltetni ezt a kapcsolatot.
2023. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
🗑️.
2023. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szexkapcsolat
2023. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme....
2023. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!