Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mélyült el a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mélyült el a kapcsolatunk eléggé, és ez is kiszáradni látszik?

Figyelt kérdés

Február végén matcheltem barátnőmmel tinderen. Másfél hét elég masszív chat után elmentem hozzá az első találkozóra (3 óra vonatra lakott tőlem akkor). Jól sikerült első randi, egy hét múlva a második rá egy pár napra a harmadik, ahol megtörtént az első csók. Egy hét múlva a következő randi, ahol megbeszéltük, hogy legyünk együtt. Minden nagyon jónak tűnt, következő találkán az első szex, az is úgy tűnt passzolunk.


Viszont: Most vagyunk fél éve együtt. A kapcsolat elején annyira megegyezet mindenünk, hogy kimaradt az az igazi ismerkedős fázis, amikor hajnalig beszélgetünk az utcán sétálva vagy egymás mellett fekve az ágyban. Megnehezítette a dolgot a távkapcsolat és neki az államvizsga, sok érdekes témánk chaten vagy telefonon jött fel ahol nem akarta megbeszélni/átbeszélni, mert majd személyesen. Egyre több lett ez a “majd megbeszéljük” és egyszerűen nem tudtuk őket a hétvégéken megrágni.


Mostanra annyira elment az egésztől a kedven, hogy úgy érzem csak egy barát lett. Mindig túlszervezi a napjait, semmire nincsen ideje, a közös napjainkra is beszervez más programokat. Nagyon szeretek vele lenni és elég konfliktuskerülő vagyok, emiatt persze mindig kussoltam és tűrtem. Viszont az elmúlt pár hétben azt érzem teljesen eltávolodtam tőle emiatt, már egyre kevésbé akarok vele időt tölteni, nem akarok mindent elmondani neki, nem próbálok szervezni közös dolgokat.

Annyira passzolunk, veszni sem akarom a dolgot. Mit próbáljak meg amivel nem sértem meg és vissza tudok kerülni hozzá?


23f 22l


2023. szept. 23. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez már megpunnyadt.
2023. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

De nem is passzoltok... most írtad le.

1. opció: gyakorold rajta, hogy nem konfliktuskerülősködsz, és nézd meg, akkor mi lesz

2. szakíts.

2023. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

az ilyen 3 oras vonatutas kapcsolatoknak mi ertelme az idohuzason kivul?

mert ha mar elotte ismertetek volna egymast de elkerultok pl suli miatt, megertem, de igy?

ez csak netto idopocsekolas. engedd el, latszolag sem megy

2023. szept. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az kimaradt, hogy egy hónapja összeköltöztünk
2023. szept. 23. 06:10
 5/8 anonim ***** válasza:

neked nem mondtak, hogy a hosszu kapcsolat titka a ritka talalkozas?

nem is ismerted joforman csak hetvegente talalkoztatok, majd erre osszekoltozni? hat nem tudom.. sok sikert:)

2023. szept. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy igazi hobbit, vagy egy pszichológust, hogy ne mindig rajta lógj és ne mindent vele akarj kivesézni, mert az iszonyú fárasztó. Sok beszédnek sok az alja.
2023. szept. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik őt nem érdekled annyira,be szervezne a napjába , bármennyire is elfoglalt ... Erőfeszítést tenne hogy jól érezd magad ..Nem csak napolni hetelni a fontos témákat "megbeszéljük"kel ....


Szerintem még menthető a dolog csak mond el ezt neki , és hogy szeretnél változtatni, jobban figyeljen a kapcsolatotokra ,meg rád.

2023. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet amikor a másiknak elég ilyen kapcsolat ,a másik félnek nem és több kell, fejlődés, mélység amit a másik nem tud megadni.... És gondold át.. Tényleg passzoltok e?
2023. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!