Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a legkevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkevesebb sérüléssel megúszni egy erősen nárcisztikus személyiségzavarossal az együttélést? Gyerekek is vannak.

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell lépni minél előbb! Tapasztalat. Sajnos én túl sokáig vártam.
2023. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy egy az egyben átveszed a viselkedését, és elkezded rajta használni. Más kérdés, hogy ezt lehet-e anélkül, hogy elveszítsd saját magad...
2023. szept. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Csak ezzel az a baj, hogy amiket csinál, arra nekem nincs szükségem. Pl. leértékelés nekem nem adna plusz erőt az ő leértékelése, van saját különbejáratú tőle független önbizalmam. Mindent megakaszt, szabotál, utólag lehazudik, nem lehet rá számítani semmiben se, semmit se lehet megbeszélni. Ezeket hogy fordíthatnám meg, és használhatnám ellene? Ha demonstrációs céllal tenném, hogy vegye észre magát, nem tenné.

2023. szept. 24. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A legegészségesebb az persze, ha elhagyod. (A leértékelése már megvan, hiszen egy hazug, megbízhatatlan torzult személyiségnek látod, szóval ezzel készen is vagy.)

A gyerek egyáltalán nem lehet indok, mivel neki igazán rosszat tesz, ha egy nárcisztikus szülő neveli, neki is az lenne a cél, hogy kimenekülhessen a mérgező közegből.

Szóval miért is kell egy ilyen ember mellett maradnod valójában?

2023. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szürke kő/szürke szikla technikára keress rá, azt pint erre találták ki.
2023. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!