Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi,akinek extrém túlsúlyos a felesége/társa?

Figyelt kérdés
Milyen az élet hosszú távon egy ilyen nővel? Segítségre szorulnak? Támogatni kell őket?
2023. szept. 24. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

2 pasit is ismerek akik hústornyokkal jöttek össze. Mindkettő gyereket csinált es családban élnek ilyen nőkkel tisztességes férjként es apaként.

Es mindkét pasi normális atlagos akik bárki mást is megkaphatnának pedig.


Meg egy huszonéves srác is ilyen. Ő meg pr.stikban keresi a dagadtakat mert olyasmit mondott az jön be neki ha "csattog" szex közben, meg lötyög reng a nő. Az a huszonéves srác meg egy alfának is mindható lenne. Magas izmos de nem izompacsirta helyes pofi és itt tart.


Vannak ilyen elferdült pasik nem is kevesen, akiknél pl egy topmodell labdába se rúghat.

2023. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok,mint a huszonéves srác,idősebb kivitelben.
2023. szept. 24. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
A fentebbiek is ugyanaz. Azok sem a 2 szép szeme miatt vannak hústornyokkal.
2023. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok férfi szereti a "hústornyokat".Én is imádom a hatalmas,puha testüket,bársonyos bőrüket.
2023. szept. 24. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi az extrém túlsúlyos? Én 117 kg vagyok, de voltam 136 kg is. Se most, se akkor nem szorultam segítségre.
2023. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
150 kg feletti nőkre gondoltam.
2023. szept. 24. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Magas izmos de nem izompacsirta helyes pofi és itt tart.

Vannak ilyen elferdült pasik nem is kevesen, akiknél pl egy topmodell labdába se rúghat."

Tehát te topmodell vagy és lenézel mindenkit aki kövér, és mindenki elferdült, aki a kövéreket szereti?

Afrikában a szépségideál a széles csípőjű testes nő, ők a termékenység szimbólumai.

2023. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én extrém kövér voltam, ( 170kg). Az egészségem miatt végül 4,5 éve életmódot váltottam és lefogytam.

Sosem szorultam segítségre semmiben,fel tudtam öltözni,kövéren is jártam dolgozni ugyanúgy mint most is 64 kilósan, csináltam ugyanúgy a házimunka rám eső részét is, stb stb. Szex terén kicsit korlátozottabbak voltak a lehetőségek, pl a lovaglás nekem nem volt kényelmes mint pozíció, de ennyi.

Mi egyébként 13,5 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok. 125kg (175cm), voltam mikor összejöttünk, tehát már akkor se voltam kis darab. Az esküvőn voltam 150kg, aztán már 9 éve voltunk együtt, mikor 170 kilóról elkezdtem lefogyni, mert az már nagyon ráment az egészségemre. A férjem szeretett kövéren is és szeret most is, elvégre ugyanaz az ember vagyok😊 és elfogadta a döntésemet, végig támogatott lelkileg, annyit kért ne vigyem túlzásba a fogyást, és ne koplaljak, ne hajszoljam túl magam. Ennyi.

Egyik legjobb barátnőm 200kg volt, ő akkor érezte hogy már mindenképp le szeretne fogyni, 1 éve kezdte, -30 kilónál jár. szintén az egészsége miatt, mert már rosszul érezte magát. Ő is jár dolgozni kövéren is, mellette ellátja a gyerekeit, gondoskodik magáról, házimunkát együtt csinálják. A férje szereti, támogatja mindenben.


Konkrétan mire vagy kíváncsi?

2023. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak rá van izgulva kérdező a túlsúlyos nőkre, hónapok óta teszi fel a kérdéseket a témában, már kicsit uncsi.

De úgy látszik nem egyetlen ilyen nőt keres, akivel hosszútávon tervezne, hanem csak erre a témára izgul, esetleg kalandozik és szeretőket keres.

Azt nem értem csak, hogy miért itt, miért nem duci-társkereső oldalon, vagy egyszerűen csak az utcán miért nem szólít meg nőket, akik tetszenek neki.

Lehet, hogy ahhoz túlságosan mulya.

2023. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!