Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban tényleg toxikus a külön nyaralás?

Figyelt kérdés

Párommal teljesen mások az igényeink. Ő a nyugodt utazás híve a legbiztosabb szállodaláncokkal hogy biztos minden teljesen frankó legyen, ahova szívesen el is megyek vele. Én pedig a kalandokra vágyok, mint raftingozás az Isten háta mögött, afrikai, hegyi vagy más expedíciók és felfedezni a bolygó legbizarabb és legcsodálatosabb helyeit. De ő mindenben csak a halált látja, és ezért engem is félt.


Felhoztam, hogy elmegyek egyedül túracsapatok keretein belül, de szerinte ez a legtoxikusabb dolog amit mondhatok, szerintem meg az toxikus ha ő nem enged el.

Melyikünknek van igaza?Akár a jelenre nézve(még nincs gyerek), akár a későbbiekben(tizenéves gyerekek esetében).



2022. dec. 17. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
ez a kapcsolat az
2022. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szakítsatok.
2022. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem toxikus a külön nyaralás, ha mindketten könnyű szívvel azt mondjátok, menj és érezd jól magad.

Ti csak egyszerűen nem illetek össze!

2022. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a külön nyaralással van gond, hanem avval, hogy nem vagytok jók együtt.
2022. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralhattok külön, ezzel semmi baj. Viszont, azzal már inkább igen, hogy annyira más az érdeklődési körötök, hogy közös élményeket gyakorlatilag nem tudtok szerezni.
2022. dec. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Egy-egy külón nyaralás még talán, de ti gyakorlatilag sose mennétek el együtt nyaralni.

Egyrészt ebből csak idő kérdése, hogy mikor lesz egyik részről féltékenykedés. Egy magányos nyaralás nem a legjobb, ösztönösen fogtok keresni valakit, akivel még lehet osztani az élményeket. Lesznek ott más nők, férfiak, meg különben is, ki tudja, hogy mit csinál a màsik napokig.

Másrészt a legtöbben töltekeznek a közös élményekböl. Egy ilyen "emlékszel, hogy mekkora kaland volt, mikor..." beszélgetés nálatok elképzelhetetlen.

Sajnos sokan élnek úgy, hogy az egész éves hajtás közben az egyetlen fénypont a kéthetes nyaralás. Minden szép emlék külön töltött időhöz fog kapcsolódni. Ez se túl jó.

Hosszú távon gyerekkel: nem is értem a kérdést. Eleve lesz egy jó tíz éved, mikor a téged érdeklő nyaralás szóba se jöhet. Te mész egyedül raftingolni, a férjed meg addig máshol vigyáz a gyerekre? Vagy te majd "feláldozod magad", és mész a gyerekeiddel egy biztonságos hotelbe? Később még megint csak 50-50%, hogy a gyerek kivel megy nyaralni szívesen. De egyikőtök életéből kimarad a gyerekkel közös élmény. A családi közös emlékek megint csak.


Nem véletlenül adnak be annyi válást a nyaralás után.


Kompromisszum nem működik? Például elmentek egy egzotikus helyre szállodába, és egy-egy napot töltötök külön. Te mész kipróbálni valami extrémsportot, addig a párod megnéz egy múzeumot. Vagy kerestek különleges szállásokat, például lombkorona ház, jéghotel, stb. Minden kényelem adott, de mégis izgalmas.

2022. dec. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Voltam már külön nyaralni. Nem toxikus volt, hanem jó.
2022. dec. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatalon, nem együttélős kapcsolatokban mentem én is meg exeim is külön nyaralni. Most, hogy felnőtt vagyok és együtt élek a párommal, azt mondom, hogy belefér egy két éjszaka külön, de hosszabb inkább nem, vagy csak nagyon kivételes esetekben. De hosszabb régen is rosszul esett, volt olyan, hogy exem simán hívhatott volna engem is, az anyja mondta is nekem, hogy nem is érti, engem miért nem hívtak. Másfél hetes nyaralásra ment, ami alatt kb semmit nem beszéltünk...


Viszont van egy álom utazásom, nincs messze, inkább a programok azok, amik a legtöbb embernek nem tetszenek, így én azt eldöntöttem, hogy egyedül fogom véghezvinni. Azt gondolom, ez a kivételes eset. Amúgy ez is csak 4 nap :D Csak senki nem lenne partner benne, ezért mennék egyedül.

2022. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Belefere par kulon nyaralas a kozos mellett, de ti nem illetek ossze. Hasonlo part valassz.
2022. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A külön program nem toxikus. A kapcsolatotok viszont igen.
2022. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!