Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagytok a parotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a parotokba? Ha igen, mi alapozza meg az erzest?

Figyelt kérdés

Masodik alkalommal fordult elo velem, hogy nem erzek szerelmet a parom irant. Marmint masodik ilyen kapcsolat. Ha kerdeznek miert szerintem azert, mert kicsit ferfiatlan. Nem kulsoleg, inkabb belsoleg. Ilyen kiskutyara emlekeztet, mondok neki valamit normlisa es visszakerdez es a rosszat latja benne, ilyen kb azt varja el mindig nagyon illedelmesen beszeljek “kerlek, legyszives, oh dragam, kerlek szepen” ha nem igy teszek hanem siman kozlom nornlis hangnemben, hogy “ nehogy hozz nekem edesseget, tudod hogy nem eszem cukrot” akkor hangot ad neki, hogy milyen lekezelo vagyok vele. De igy kb barmiben azt latja, hogy ot tamadom, bantom, barmibe bemagyarazza, hogy akkor o hulye? Szoval nagyon alacsony az onbizalma, onertekelese, meg akar nekem felelni 100%-ban es ezzel az idegeimre megy neha. Mellette gonosznak erzem magam neha, pedig nagyon nem vagyok az.. szoval leginkabb az ilyen hatarozatlansaga miatt keptelen vagyok ugy nezni ra. Minden mas teren teljesen rendben van, tisztel, kovetkezetes, kedveskedik nekem, jon-megy ertem barhova, nem beszel velem csunyan, szerelmes, onallo stb stb.

Viszont ott a masik oldal, azok a ferfiak akikbe meg szerelmes tudok lenni..azok a tipikus egoista, hatarozott, nagyon ferfias ferfi. Aki tudja mit akar es kicsiket iranyit is, aki kemenyen halad az eletben elore, csaladot akar, lehet vele beszelgetni barmirol nem kot bele, kicsit kemenyebb. De az ilyen pasikkal mar megegettem magam, altalaban orok nocsabaszok es hiaba mondjak meg akarnak allapodni megis valahogy csak nem jutnak el odáig hanem inkabb kalandoznak.


Nem tudom, hogy ez a sorsom vajon? Ne legyek szerelmes csak legyek valakivel aztan ennyi? Vagy legyek orulten szerelmes, de csaljanak?

Masoknal ez hogy tud mukodni, hogy szerelmes is es nem is csaljak meg marmint jol is bannak veluk? Minek kell tortennie, hogy ilyen kapcsolat letrejojjon? Mintha nekem mindig ez lenne a dinamika, hogy vagy nem szeretem de a srac odaig van vagy en szeretem es a srac van felig kint.


2023. szept. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem vagy szerelmes, minek vagy vele? Ez nem fog működni, láthatóan nagyon mások vagytok.
2023. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De valami őrülten megalapozza:D
2023. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a kémia meg ilyenek.

Akármikor jön ertem pl nunkahekyre el vagyok tőle hűpve, aztán attol is hogy ha nyomulnak pasik de ő megjelenik mindenki becsicskul neki es nem mernek rám nézni se van vmi tiszteletet provokáló kisugárzása

2023. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl nem a pillangos érzés számít. Az egy múló dolog, csak a kémia okozza és számomra nincs köze a szerelemhez.

Nekem a bizalom, a tisztelet, a figyelem, a gondoskodás jelenti a szerelmet. Ezt mind megkapom.

2023. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, hogy nem a Felhők Fölött 3 méterrel a valóság, és nem csak a vagány rosszfiú és a bamba de jószívű srác kategória létezik. Vannak normális, tisztelettudó de ha kell határozott karakterű pasik is. Bennem az váltott ki szerelmet,hogy a párom mindent megtett (megtesz) értem és tisztel, csak én vagyok a szeme előtt. Emellett szorgalmas, jóképű, okos.. Persze vannak sajátos hibái neki is,de kinek nem?

De szerintem más azért szerelmes, mert tudja hogy az a valódi érték ha odavannak érte,és ezt becsüli a férfiban. Tényleg érthetetlen hogy miért vagy együtt a pároddal,ha szabályosan irritál..

2023. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most ha vki leirja milyen alapon szereti a párját akkor miert pontozzák le?
2023. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!