Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy szerelmesek vagytok a párotokba de nem bírjátok már vele tovább?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal, szerelmes vagyok, de egyszerűen nem bírom már vele tovább néha. Ez az érzés egyre gyakrabban jön fel. Azt érzem, hogy nem figyel rám amikor beszélek, nem veszi figyelembe azt, hogy én mit szeretnék, nem értékeli a kicsi dolgokat amiket teszek érte. Mostanában "kanászosodott" el (ha lehet így fogalmaznom). Szerintetek mit tegyek? Ő azt állítja hogy ezek nem igazak, nekem vannak túl nagy elvárásaim. Volt már valaki hasonló cipőben? Tapasztalatok? Élmények? Vélemény? Előre is köszönöm!
2014. szept. 18. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, de az inditék is megvolt a szakításra. L
2014. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!