Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál szamár egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál szamár egy kapcsolatban, mert nem volt ló? Mikor és hogyan derült ki? Emiatt vége lett?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az összes olyan nő az akinek a pasija mást nézeget lájkolgat meg szivecskéz.
2023. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam. Mikor kiderult, hogy végig egy másik csajnak írogatott, nekem meg beadta, hogy ő bizonytalan meg nem tudja, hogy mit akar. Pedig a másik csajt akarta, csak nem kellett neki. Nagyon szar érzés.
2023. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

Abbol derengett mindig hogy más tipusu nökre csorog a nyáluk.


Pl egyik exem a dagadtakat szerette amiert en vekony voltam es modell mindig féltékenykedett nem hordhattam szoknyát nem sminkelhettem bő farmerben meg pólókban kellett jàrnom igazábol nő sem lehettem mellette.


Utánam elvett egy dagadt szemuveges sminktelen tenyeres talpas asszonyos nőt mert az mellett nem.eszi az ideget hogy kéne más pasiknak.

De azert elvette 4 évem.de sebaj. Mert azert korrekt volt velem.



Aztán masik exem titkon az unokatesoja felfujt szájú töltött mellű tetovalt szemöldökű feleségébe szerelmes es instán a családi képeiket le se sz.rja de ahol a nőci egyedul van ott szivecskéz meg csorgatja a nyálát. A nő meg csak röhög rajta es szánja a bnőit.

Neki meg a másik exemmel teljes ellentétben a műnők a nők.


Na erre 3.exem meg a dick tv n a c.ganynőkért rajongott(a flörtölős reklámok), csorog a nyála amikor c.ganycsajok jönnek pr.stinak óltözve az utcán, de értelemszerűen nem kellenek neki d.gni se, de azért velük álmodik meg rájuk veri szerintem.


Ehhez képest mikor kidobtam őket (elsőt 4 év mulva, 2.at 1 év mulva, 3.at 2 év mulva)mindhárom sírt zokogott feleségül kèrt és tisztára elcsúsztak az idegtől padlót fogtak mikor leléptem.

Komolyan nem értem.🤣


De sírjanak szenvedjenek ahogy én "sírtam" mellettük.

2023. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*Amugy nem ez volt a szakítások oka. Ez csak olyan "plusz" volt. Illetve minusz pont nekik.

(3.voltam)

2023. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!