Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az “normális”, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az “normális”, ha a barátnőm sosem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Az eddigi kapcsolataimban hozzászoktam ahhoz, hogy nem csak én kérdezgetem a páromat, hogy akar-e velem találkozni, hanem ő is engem.


Ilyen téren az összes kapcsolatom kiegyensúlyozott volt.


A mostani barátnőmet viszont 1 hónap alatt minden alkalommal csak én kérdezgettem, hogy van-e kedve összefutni.


Ő egyszer sem invitált meg, mindig nekem kell lépnem. Általában írni is én szoktam először, ő elég ritkán üzenget elsőként.


Ezt elég kiegyensúlyozatlannak tartom, mert én kevésbé érzem, hogy valóban szeretne látni/beszélgetni velem. Pedig mondtam neki, hogy akár este is odagurulnék, ha hívna.


Minden jel arra utal, hogy oda van értem, viszont én lemerülök attól, hogy állandóan nekem kell megadnom a kezdőlökést.


Egyszer volt, hogy nem írtam egy teljes napig és akkor teljesen ki volt borulva, hogy nem akarok tőle semmit.


Ti hogyan oldanátok ezt meg?


2023. szept. 24. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megosztanam ezt vele.
2023. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobd el neki a linket! Hátha leesik neki a tantusz.
2023. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én nő vagyok és kb úgy szoktam viselkedni, mint a barátnőd. Elhiszem, hogy fárasztó ez neked. De egy dolgot higgy el nekem: attól még nagyon is érdekelheted, hogy nem ír. Tapasztalatból mondom 😁
2023. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet értékelni. Az ultimátum is egy formája, nem muszáj szenvedni a semmiért.
2023. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ezt felnőttként miért nem lehet neki elmondani?? Mi ezen olyan nehéz? Kinyitni a szádat és még az exeket se kell belekeverni.


Komolyan nem értem...nem a veséjét kéred el.

2023. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy nem írtam egy teljes napig és akkor teljesen ki volt borulva, hogy nem akarok tőle semmit.



Hát ez elég hiszterika viselkedés számomra. Tehát ha te nem írsz azért hibás vagy de ha ő nem ír az oké.


Kettős mérce, nagyon nem jó hosszú távon

2023. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tinikoromban voltak ilyen barátnőim (én is nő vagyok), akik szerint MINDEN a férfi dolga, ők nem írnak, nem hívnak el talira senkit, hiába alkotnak egy párt. Meg is szívták ki is lettek dobva :D Egyik vissza is akart menni hozzá mondtam neki akkor próbálj meg beszélgetni vele, mondja miii én írjak rá hát ő a férfi... Ok :D


Én ezt nem viselném el a helyedben.

2023. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ilyen vagyok. Önbizalomhiányos, ezért azt várom, hogy a pasi kérje, hogy találkozzunk, mert azt hiszem (bár tudom, hogy ez hülyeség), hogy az az ő dolga.


Ha amúgy odavan érted és kiborul ha nem írsz egy napig, akkor nála is ez lehet.


45N

2023. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!