Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az ok, amiért kezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az ok, amiért kezet emelt vagy meg ütött titeket a férjetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 16:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem egyet vele bizonyos dolgokat illetően.


Érdekes, hogy a nemtetszésemnek sohasem személyeskedéssel adtam hangot, nem vagyok ennek híve.


Egy idő után nem szóltam már akkor sem, mikor pókeren elverte az élelmiszerre szánt pénzünket (azóta már elváltunk).

2023. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem a férjem hanem ex


De a szitu az volt hogy szórakozás közben elindultunk más helyekre, de nem tudtuk x hely milyen aznap, igy egy parkolón gyalog áthaladva megkérdeztünk egy kocsi körül bandázó srácokat random, ha már útba estek.

Amiből egyéb hosszabb beszélgetés is kialakult a szórakozó helyekről meg stb.

És beszélgetés közben a párom arrébb állt aztán egyre jobban "szivárgott" messzebb, igy maradt az hogy a srácoktól még el se köszöntünk igy én megvártam a mondandójuk végét elköszöntem es mentem a párom után.


Ahogy sötetebb kietlenebb helyen voltunk ha jól emlékszem 3 ütést kaptam asszem arcra, volt hasba és belémrúgott hogy elessek es otthagyott de aztán jött utánam nehogy menjek feljelenteni gondolom.

Végig rám tapadt es kedves volt meg bocsanat.

Aztán kesőbb minden hónapban ezzel tamadt hogy biztos elakartam velúük szexelni és hasonlók. Ez folyamatos támadási pont és balhék alapja lett nálunk.

2023. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
*egyikünk sem volt részeg ittas, hqnem józan.
2023. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
2. Kemény:(
2023. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

De szerintem nem arcra volt az első, hasba ököllel kaptam. Pofont nem.

Kicsit zavaros, mert lesokkolt az egész.

2023. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A bántalmazó felelőssége a bántalmazás, a törvény is öket is kéri számon, hiába más a gyk törvény hogy mindig a nő a hibás:D
2023. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

6

Egyszer emelt ram kezet férfi! Egyreszt, ugy kib*sztam, mint macskat szarni, masreszt, édesapám ugy átrendezte az arcat, hogy utána 1 évig birosagra jarkált.

2023. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
7. Ez így van. Félreértés ne essék egyáltalán nem tart rendben lévőnek, hogy egy férfi megüt egy nőt. Csak jeleztem, hogy aki balhés pasit választ, az ne remélje, hogy vele majd nem balhézik. Ő ilyen. Aki színésszel van, vagy olyannal akinek sok a pénze, se róhatja fel, hogy az utcán felismerik, vagy hogy sokat dolgozik. Az a férfi ilyen, így kellet neki, a hátrányait is fogadja el, ne átnevelni próbálja, meg csodálkozni, hogy az ami nem tetszik az is benne van.
2023. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
8. Tökéletesen jogos, az illető meg is érdemelte.
2023. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

9

Jó, de ez nincs a homlokára irva, hogy egy agresszív fasz! Nyilvan ez az ütés is 5 hét után volt

2023. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!