Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még? Van értelme reménykednem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves lány vagyok, párom 29. 2 éve vagyunk együtt, ebből 1,5 éve lakunk együtt. A helyzet az, hogy egy fél éve kezdem érezni, hogy megromlottak a dolgok. Kevesebb energiát fektet az egészbe. Mind a ketten dolgozunk. Ő erre hivatkozva minden egyes nap már 8 órakor lefekszik. Előtte meg csak telefonozik, ahogy hazajött a munkából. Eddig az volt a kifogása, hogy azért nem közeledik felém (seogy sem), mert nincs minden nap főttétel, illetve nem volt mindig épp a legnagyobb rend. Én változtattam, mert beláttam, hogy igaza volt valamilyen szinten. Felőle viszont, minden a régi. Nem beszélgetünk, nincsenek közös élmények. Egy filmezésért is 2 hetet kell könyörögni.Régen ezeket sűrűbben az orra alá dörgöltem. Mostanában viszont megpróbáltam türelmesebb lenni. Egyszer vártam 1 teljes hónapot. 2 napra változott. Most viszont hamarabb, 2 hét után kijött belőlem a dolog.

2023. szept. 25. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mi az, hogy nincs előtte főtt étel? Felnőtt ember, fozzon, ha nincs kaja. Vagy felesben. De ne tőled várja már el, hogy etesd. A pofam leszakad.

Tojik rad elég erősen, nem akar időt fordítani rad. Kérheted, hogy változzon, de neki jó így, különben változtatna. Ha neked nem jó, lépj ki. Neki kenyelmes így, úgyhogy ne várd, hogy majd ő lép le.

2023. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyessel egyetértek. Mindenki maga alakítja ki persze a háztartását, de ember nem a cselédje vagy! Nem akkora cucc a főzés. Mi vagy te, rabszolga, hogy kajáért cserébe jutalmul megnéz veled egy filmet? Bocs, de ez ìgy NAGYON nem oké.


Én csinálnék egy komoly beszélgetést, ki mit akar, kinek mi fér bele stb. és megnézném, hogy változtat-e. Ha nem, akkor lapát.

2023. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen... Tipikus here, aki gyáva szakítani, addig élősködik majd rajtad, amíg vagy te ki nem rúgod, vagy leakaszt valami másik nőt és átmegy arra a gazdatestre.
2023. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel eve tudod, hogy szakitani kene. Mennyi idot akarsz meg erre pazarolni? Szerinyem varj meg ket evet, ha ennyire bizonytalan vagy, annyit siman meger kidobni az eletedbol erre a semmire.
2023. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs főtt kaja, meg teljes rend? Ès akkor mi van?

Van amikor nálunk sincsen. Nem szól èrte a párom, ha kell akkor beáll ès megcsinálja. Főz, takarít.

De ha kitalálok vagy kitalál valami programot, akkor tolodik a takarítás is. Mivel elsőnek vagyunk mi, a takaritás meg úgyis kegvár.

2023. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha megkérted, hogy változtasson és nem tette, akkor nincs miről beszélni, felesleges egy ilyen kapcsolatot húzni, hiába szereted az illetőt.


Később mindig belátja az ember, hogy áhh miért nem vettettem ennek véget hamarabb.

2023. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!