Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak sokan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak sokan rossz párkapcsolatba inkább,mint hogy váltsanak,és itt panaszkodnak a többieknek? Főleg,ha még gyerek sincsen,meg mondjuk az érzelmek sem olyanok,miért nem váltanak?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt eddig sok pasim,konkrétan három..de miután éreztem,hogy nem működik,és nem jövünk ki jól,én mondtam ki az utolsó szót,és szakítottunk.Majdnem mindegyik 2 év volt. Ennek ellenére nem néztem hátra,nem érdekeltek a közös emlékek, folyton csak a veszekedés meg a sok macera ugrott be. Ha valami ennyire nem jó,miért nem látják be az emberek,hogy váltani kell?
2023. szept. 26. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valaki gyenge, gyáva, ostoba és nem szereti önmagát. Röviden és tömören ennyi áll mögötte.
2023. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, hogy nagyon sok esetben közös hitel,egyéb anyagiak vannak a háttérben,illetve nagyon sokszor az egyik félnek nincs hová mennie.Haza,anyjához,apjához nem akar sok ember visszamenni.

Ismerősi körben ezek a problémák általában !

2023. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha nincs más választása,akkor sem megy haza? Inkább nyel,meg tűr éveken át? Én nem bírnám ezt csinálni.Igaz,hogy mindig hazamentem a nagyszüleimhez,de kit érdekel? Segítettem nekik otthon,jól jöttem, nekem meg volt hova mennem,mert nem idegenekhez mentem. Kölcsönösen jól jött ki a helyzet. Viszont ilyenben akkor sem maradtam volna..
2023. szept. 26. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Értelek,de aki visszamegy szulőhöz, annál fennáll a kockázat,hogy nem ismerkednek vele ,mert nincs saját lakás.

Ott állsz magányosan, nem úgy élsz,ahogy szeretnél és ellöknek,mert anyád,vagy apád egyáltalán még él,nemhogy még vele is laksz.Még ha házuk van,akkor sem akar senki más szuleivel élni.

2023. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem ez soha nem zavart,és akikkel randizni voltam (nő vagyok), egyiket sem zavarta,hogy nincs saját lakásom. Inkább megdicsértek,hogy segítek a nagymamának,és papának otthon. (kapálás,takarítás,kerti munka stb). Szóval én nem mondhatom,hogy bárkit zavart volna.
2023. szept. 26. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Mentalis vagy gazdasagi fuggoseg. Egy fuggot akar agyon is lehet verni, akkor sem valtoztat a fuggoseg targyan. Mondjuk az ilyenek nem eppen a legertelmesebb, legeletrevalobb emberek. Csak beszelo bioeszkozok.
2023. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak nincs más lehetőségük, sokan meg szeretnek a langyos vízben lenni.

Pl. átlagjóska, akire a kutya nem néz rá, összeszed egy nagyjából okés csajt. Persze, van egy csomó hibája az illető lánynak, mert mindenkinek van. Átlagjóska dönthet, hogy fetreng tovább magányosan a nyomorában, vagy kompromisszumokkal beéri a jelenlegivel.

Vagy, ott van tucat kata. Tucat kata rágerjedt egy agresszív állatra, aki "jajj, először nem tűnt olyannak", pedig mindenki levágta, hogy de. Tucat kata eléldegél vele. Néha megy egy saller, lehet sírni, de ott van egy lakás neki, szex naponta és azért pózolni is jó az illető.

2023. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Babaváró, CSOK jelzáloghitel esetleg, gyerektartás stb. Kihűlt már az a kapcsolat amelyikben 2-nel több gyerek van. Kapcsolatok 90%-a menekülne de nincs hova. Vár a másik félre, közben meg pörög az idő, mire észbe kap addigra már senkinek sem kell. Én léptem időben, inkább egyedül mintsem egy boldogtalan kapcsolatban.
2023. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad is volt! Sokan várják a sült galambot,csak nem tudom,hogy miért...jobb úgy sem lesz ha már a kapcsolat közben is kiderült,hogy nem működik. Én ezért nem is voltam soha híve a "gyorsan gyereket vállalunk,mert hajj de szerelmesek vagyunk"..Semmi értelme azonnal belekapni ilyen nagy dologba.Az esküvő is nagyon meggondolandó.
2023. szept. 26. 17:54
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert a többi se lesz jobb.
2023. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!