Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek párkapcsolati balhék után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal elég hullámvölgyes a kapcsolatunk, kb kethavonta van egy mélypont. Járunk párterápiára, de alapvetően az az egyik nagy probléma, hogy nem tudtam vele megbeszélni a konfliktusokat, mert kerüli. Így ha valami baja volt napokig nem lehetett hozzászólni, és bennem ez mindig óriási belső feszültségeket okozott. És a szükségleteit se nagyon kommunikálta, hanem most is egy boldogabb, harmónikusabb szakasz után a semmiből rosszkedvű lett, aztán nagy nehezen mire kiszedtem belőle, mondta hogy neki kevés ez a kapcsolat, mindig csak neki kell alkalmazkodnia, meg mindent belead es nem kap érte semmit cserébe. Ez nagyon rosszul esett, egyàltalán nem így látom, inkább csak a folyamatos elutasítást, aminek kihatasa volt az intimitasra is. Most megállapodtunk hogy ez nem jó, hogy nem lehet vele kommunikálni, és belátta . A párterápia is jól sikerült hétfőn, talán most átmentek a dolgok, delután tök jól elvoltunk, vidámság, szeretet. Aztán sajnos elèg sokat ittunk es hirtelen nagy balhéba kezdtünk a semmiből, egyikünk sem tudja, hogyan indult, de mindenki mondott mindent, valszeg a megmaradt tüskék is bekapcsoltak, meg a sok pia. Alkoholisták vagyunk sajnos. Ami miatt a kérdést feltettem, hogy most elég nagy önmarcangolásba vagyok, bűntudat, meg fájnak azok a bántó dolgok, amiket kaptam, és most külön leszünk egy hétig és nem akarom, hogy ezzel teljen hogy folyamatosan ezen kattogok, meg félek, hogy elhagynak mert kevés vagyok. Szerintetek mit tudok tenni? Köszi előre is. 30L

2023. szept. 27. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt akarod hallani, de szakíts. Ebből soha nem lesz normális kapcsolat, mérgezitek egymást, lehúzzátok egymást, mindketten betegek vagytok és a lehető legrosszabbat hozzátok ki egymásból. Amíg együtt vagytok addig egyikőtöknek sincs esélye gyógyulni vagy normálisan élni.
2023. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholisták vagytok? Nem jó jel.
2023. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és menj el elvonóra.
2023. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A szakits-al nem értek egyet, de az alkoholról le kéne jönni. Az ami veletek történik teljesen normális két alkoholista közt és nem fog könnyen változni
2023. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanék ennek semmi értelme...
2023. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam együtt konfliktuskerülő pasassal. Egy álom volt, komolyan, olyan alapdolgokat nem tudtunk megbeszélni, hogy milyen legyen a szőnyeg, a valóban súlyos problémákat hagyjuk is.


szakítottam, az ilyen éretlen kisgyerekkel nem lehet felnőtt párkapcsolatot létesíteni. Ennyi.

2023. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!