Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

A héten hétfőn-kedden-szerdán reggeltől vagyok estig az egyetemen, és utána is sokat kell tanulnom, mert ilyenkor írjuk a kis zh-kat. A barátnőm is pont ezeken a napokon dolgozik reggeltől estig, úgyhogy megbeszéltük, hogy ezeken a napokon nem talizunk, hogy mindenki tudjon a saját dolgára koncentrálni, ne legyünk fáradtak, meg amúgyis utána 4 napot együtt fogunk majd tölteni.


Aztán a barátnőm ma felhívott, hogy csalódott bennem, szerinte én nem is szeretem őt, mert hogy abban bízott, hogy legalább kedd este én mindent félredobok azért hogy vele legyek, és elmegyek hozzá. Mondtam neki, hogy miért nem szólt, meg nem is így beszéltük meg, plusz a tanulást nem tudom félredobni ha másnap zh-t írok. És erre azt mondta, hogy utólag átgondolta, és hogy máshogy is meglehetett volna oldani a helyzetet, hogy találkozzunk, és hogy nem is törekedtem arra, hogy ez így legyen. Meg hogy ő tett utalásokat arra, hogy látni szeretne engem, és szerinte egyértelmű volt... Szerintem meg nem.

És hogy ez így most miaf*sz? De tényleg. Nem is mondok többet semmit, a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

És ilyen amúgy sokszor előfordult már, de sok exemnél is, hogy random elkezdenek érezni valamit, és nem gondolkoznak, hanem csak ontják ki az éppen bennük levő érzéseket. Férfitársaim, ezt ti hogy kezelitek? Igyekszem ezeket elfogadni, de ha ez ilyen lesz később is, akkor biztos hogy egyedül fogok megöregedni és meghalni.



2023. szept. 27. 15:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Persze a nők furán működnek, de miért nem a saját szinteden választasz barátnőt?

Úgy értem, hogy egy dolgozó lány nem fog megérteni, egy szorgalmas egyetemistát.

Ha a saját köreidből választanál, akkor biztos megértőbb lenne, sőt együtt is tanulhatnátok, ez plusz idő kettesben és motiválhatnátok is egymást.

2023. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem nem-specifikus.


A legtöbb ember nem tud értelmesen kommunikálni a személyes kapcsolataiban, kimondani azt, ami valóban zajlik benne, amit akar vagy ami zavarja, csak amikor már annyi ideje őrli magában, hogy nem tudja visszatartani, és kirobban. Helyette feltételezik, hogy a másik "veszi a jeleket", olvas a gondolataikban, és úgyis tudja mindazt, amit nem mondanak ki, és mindazt, ami helyett mást mondanak ki.


Pasikra is jellemző. Ez egyfajta éretlenség, alacsony érzelmi intelligencia és rossz szocializáció keveréke.


Én sosem értettem, miért jobb kétségek és rossz következtetések között vívódni, aztán feltételezések alapján betámadni vagy ignorálni a másikat, de hidd el, ez globális probléma. A legtöbb ember fél egyenesen beszélni, vagy attól félnek, hogy nem azt fogják hallani válaszként, amit hallani akarnak, vagy egyszerűen úgy gondolják, hogy ez túl direkt, túl követelőző.

2023. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Atlagos noi viselkedes. Nincs kulonosebb jelentosege. Nem ezert szeretjuk oket de nem problemazunk rajta
2023. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%

átlag nő 1. szabály: ahogy megbeszélitek az sose jó :DD

ő azt várja hogy szembemenj azzal amiben hiszel.. de ha meg szembemész.. akkor meg "gyenge férfi vagy". ez örök rejtély.

Szerintem tisztázd a határokat még most. Ez egy amolyan ő akar a főnök lenni féle dolog volt szerintem.

2023. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
Kis fiatal liba még.
2023. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

az a baj a nőkkel hogy pl: elmész neki tejért.. "hozz tejet". viszel neki.. "mért csak 1 et hoztál?" :D

vagy pl le akar veled feküdni.. egetrengetően akar. megdugod keményen és " mért használtál ki.. :(" kb ilyen a nők gondolkodása.

2023. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
hát akkor menjél hozzá most istenem...
2023. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, a barátnőd nem a legtöbb nő.

Érdekes módon nekem kb 15 évesen volt hasonló problémám utoljára.


"megbeszéltük" - nem, valószínűleg nem beszéltétek meg. Mármint igen, te elmondtad hogy szeretnéd, de valószínűleg nem tűnt fel, hogy ő nem ment bele.


Ráadásul az, hogy rendre ilyenbe futsz bele, ez is csak azt erősíti, hogy valószínűleg te nem tudsz kommunikálni tisztességesen.

2023. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

8 as te nagyon vakvágányon vagy.

meg mi az hogy " te azt hitted megbeszéltétek" xddd

2023. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%

Tudom hogy a férfiakat kérdezed, de pár gondolatot itt hagynék nőként.

Én is egyetemista vagyok, pontosan tudom mennyit kell tanulni, készülni nap mint nap. Nálam pont ezért volt elvárás hogy akivel összejövök az vagy egyetemista legyen, vagy már diplomával rendelkező ember legyen. Mert ezt az érti aki átélte.

A másik. Igen mi nők ilyenek vagyunk néha, de általában ezeket a hormonok okozzák. Lehet épp pirosnapok előtt van és ezért viselkedik így. Ha nem a hormonok és ez minden héten így van akkor viszont jobb ha otthagyod.

2023. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!