Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyeteken naponta mennyi ideig szoktatok a munkatársaitok párkapcsolati helyzetével foglalkozni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kis cég, 1 kolléganőmmel majdnem baráti viszonyban vagyok, 2 másik kolléganő magánéletét is ismerem nagy vonalakban (5 éve dolgozom itt). Általában heti 2x megyünk be dolgozni, a többi HO, szóval van, hogy hetekig csak minimális magánéleti téma akad, de azért ilyen, gyerekek, suli, hétvégén mit csináltunk témákat meg szoktuk beszélni ebéd közben pl. Ha valami nagyon kiakasztó vagy szuper történt azt általában megosztjuk egymással, illetve ezzel a majdnem-barátnővel komolyabb témákat is megbeszélünk, de mondjuk azt nem munkaidőben/munkahelyen, hanem kimegyünk ebédelni pl. De egyébként mi kb. negyedévente elmegyünk négyesben vacsizni/iszogatni, és ilyenkor munkáról és magánéletről is dumálunk. Többiek magánéletével nem nagyon vagyok tisztában, mármint pár alap infót tudok, gyerek van-e, párja külföldön él, elvált, második feleségét fogasztja stb., ilyesmit, ami azért így kiderül 5 év alatt, de nem nagyon szoktunk ezekről csevegni rendszeresen.
2023. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
0. Minek?
2023. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Én gondolatban szoktam foglalkozni, de nincs kivel megbeszélni. :D Magamban gondolkodom ezen, de nem dumálhatok róla senkivel. Nagyon unalmas munkám van sajnos. De legalább jól fizet. 27/N
2023. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Semeddig, mert nem érdekel.
2023. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

Egy percig sem! Nem érdekel a munkatársaim magánélete, még akkor sem, ha maguktól beszélnek róla, nemhogy még én kérdezgessem őket.


Már 5 éve dolgozok itt, de most derült ki számomra az egyik csajról például, hogy házas és gyereke is van. Ránézésre olyan fiatalnak tűnik, hogy simán szingli egyetemistának néztem. Erre most derült ki, hogy harmincas évei végén jár és anyuka. :D Na ebből is látszik, mennyire vagyok tisztában mások magánéletével a cégnél! Ha nem mondják, hogy a gyereke betegsége miatt nincs bent éppen, akkor sose tudtam volna meg, hogy van neki gyereke. XD


37/N

2023. szept. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Fúj, nem. Ez undi. Alapból sem érdekelnek más dolgai, az pedig a legrosszabb mikor mások előttem beszélik ki a hülye otthoni bajaikat. Leterhelőbb az egész, mint bármilyen munkavégzés.
2023. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Semeddig. Nem tartozik rám és nem is érdekel.
2023. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!