Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom menőzni akart de ehhelyett megszégyenült. Mi a teendő ezután?

Figyelt kérdés
Nem voltam jelen de olyasmi történt hogy ő meg a barátnője plusz még pár közös ismerős együtt lógtak.Egyszer csak vagánykodni akart a barátnőjének azzal hogy találomra odament egy ismeretlenhez a "bámultad a csajom?!gyere rendezzük le!!" szöveggel csakhogy várakozásaival ellentétben ő szenvedett vereséget.Azóta nem mer a barátnője szeme elé kerülni szégyenében(nem a viselkedését szégyelli hanem hogy kiütötték).Ha azonban tőlem kér tanácsot mit mondjak hogyan tovább?
2010. okt. 17. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legalább jól laposra verték? :D
2010. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Ultragáz. alapjából ez miatt verekedni,cigány szokás..:D

Semmit,szégyenkezzen is,ezt nem lehet helyre hozni.

2010. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Meg is érdemelte a kis köcsög aberrált majom :P
2010. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ha azonban tőlem kér tanácsot mit mondjak hogyan tovább?"


Pedig a csajok buknak a férfiakra, még ha vesztesen is jött ki a "párbajból". A kérdés csak az szerintem inkább, hogy a barátnője elhiszi-e, hogy tényleg meg akarta védeni - már ha volt mitől, nyilván mi tudjuk, hogy nem, csak kérdés, hogy ezt érdemes megpróbálni a csajjal elhitetni. Bár, nem is, nem érdemes. De szerintem mindenképpen keresse meg a lányt.

2010. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Tehát a gyerek csak úgy minden ok nélkül bele kötött valakibe (gondolom cigány...), meg is érdemelte hogy kiütötték. Tanácsold azt neki hogy tanuljon meg viselkedni!
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztsan valami dzsihos fazon lehetett...
2010. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
FAIL
2010. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- találomra odament egy ismeretlenhez a "bámultad a csajom?!gyere rendezzük le!!"

Mekkora f*sszopó majom haverod van neked hallod-e. Megérdemelte :)

22:01 - egyetértek veled

2010. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De kiröhögtem volna. xD
2010. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért azt el kell mondjam hogy én sem tartom szimpatikusnak az efféle húzásait,amiket egyébként mindig akkor csinál mikor én ne vagyok ott.Bár nincs a haveri körben hierarchia, beképzeltséget félretéve úgy vélem hogy a társaság mégis engem tart kvázi bandavezérnek és ez a mostani sem elsősorban a csaja miatt volt hanem üzenet akart lenni ánblok a egész slepnek hogy ő is valaki,nemcsak én.

Bár ha tényleg így van akkor én lennék a legutolsó akitől tanácsot kérne....

2010. okt. 18. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!