Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel majdnem 2 éve vagyunk együtt,de az útobbi egy hónapban nagyot frdult a világ velünk...

Sokat veszkszünk,és olyankor elküld a p****ba,most már oda fajúlt,hogy törölt minden honnan,meg nem beszélünk csak pár szót üzebetben...mindig azt mondta,hogy szeret meg imád meg tőlem akar gyereket meg ilyenek,de akárhova megy akár mit csinálj mindig egy pasival köt ki(de nem úgy)csak beszélget velük(elvileg,nem igen hiszek neki,lehet,hogy flörtől,mást nem hiszek,mert nem olyan)mindig azt kértem tőle,hgoy mndjon elminden és ne hazudjon és akkor megbocsájtok neki,ha olyan a dolog,de ezt mindig cska mondta,de sosem csinálta..most meg ki bújt a szőg a zsákból kérdezgettem egy srácról,ő meg csak hebeget meg habogot,vagyis mondhatjuk,hogy tagadta,kiderült,hogy egy csomot beszélgetett vele,de csak úgy ismeretlenül,nem is tudta ki az,de ő kezdte és nem ez volt az elsö,most meg sír,hogy engem szeret meg ilyenek,de ezek után nem tudok neki hinni,vagy csak nem akarok...olyanokkal beszélget több óra hosszát vagy félnapok akiket nem is ismer és ad a szavukra,velem meg anno beszélt napi 1 órát összesen,meg már rázott is le miattuk,hogy bocsi,de mennem kell,de közben ott beszélt velük engem meg került...:(

Lehet,hogy kicsit össze-vissza írtam,de remélem érthető azért:)


2011. dec. 5. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sumák a csaj, menekülnék, ahogy tudok!!
2011. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,több válasz is jöhet,sok választ várok
2011. dec. 5. 18:18
 3/4 anonim válasza:
Belezd ki a macskáját abból megtanulja ki a főnők!
2011. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XD nem rossz ötlet
2011. dec. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!