Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távolság, rossz időbeosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolság, rossz időbeosztás elveszi a kedveteket kapcsolattól vagy igyekeztek megoldani hogy lássátok egymást? Vagy aki nem igyekszik annak nem olyan fontos a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van olyan aki azért nem igyekszik mert nemlátja értelmét? Vagy aki nem igyekszik h akár 2 órára is lássa a másikat annak tenyleg nem fontos a kapcsolat?

2023. szept. 29. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát az egy dolog ha rászánod az időt, de mondjuk ha 10000 ft-ra laktok egymástól, abból havonta kijöhet minimum 50.000, akár 100.000 is ami nem mindenkinek fér bele, plusz az idő.
2023. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kitana. ***** válasza:
78%
Elveszi a kedvem, nekem fontos, hogy bármikor tudjunk spontán találkozni.
2023. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
#11: Ha a tömegközlekedésnél maradunk, akkor egy országbérlet 19000 forint. Esetleg még egy-két IC-pótjegy ára jöhet hozzá, de ennyiből akár minden hétvégén lehet találkozni, vagy ha nem laknak olyan brutálisan messze, akkor minden nap. Igaz, havi 19 ezer sem mindenkinek vállalható, de úgy gondolom, azért a legtöbbünk számára ez nem olyan durván nagy kiadás azért, hogy cserébe együtt lehessünk azzal, akit szeretünk.
2023. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13- ez az országbérlet éves?
2023. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Havi.

A megyebérlet kb. 9 ezer, az országbérlet meg 18900, és jó helyközi buszra, távolsági buszra, még a "pótdíjas" országos járatokra is, illetve vonatra, azzal a kikötéssel, hogy a helyjegyes vonatokra külön meg kell venni a helyjegyet.

De ha azt nézzük, hogy egy Budapest - Debrecen út oda-vissza kb. 8 ezer forint, ha nincs egyéb kedvezményed, két ilyen útból már majdnem be is jött az ára. Nekem például egy oda-vissza út lenne 16 ezer forint. Van közalkalmazotti kedvezményem, ami évente 12 alkalommal 50%-os kedvezményt jelentene, ha midnen hétvégén megyek, még így is jobban megéri bérletet venni. (Ráadásul a kedvezményemet el is használnám 2 hónap alatt.)

2023. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem is ismerkedem alapból olyannal aki messzebb lakik. Hiába a szerelem is, az életem senki miatt nem adom fel...mer ugye előbb utóbb valakinek felkell adni.
2023. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11 egy országbérlet 20 ezer xd.
2023. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15 helyi járatra nem jó.
2023. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
16-en is így vagyok ezzel. Kezdetben nem tűnik sok ak, hogy mondjuk 1-1,5 órát kell utazni valakihez. Egy idő után már nagyon fárasztó az állandó utaztatás és egy idő után úgyis felmerul a kérdés, hogy ki menjen. Én már mentem, szörnyű volt. Elkoltozni egy városba,ahol senkit nem ismerek, nincs a paromon kívül senki, akihez szólhatnek. Nem csinálnám meg egyszer.
2023. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16 vagyok. Nekem azért a max másfél óra...de az nagyon a max meg a határ mentén. A jó osztrák munkámat se adnám fel. Párom pl 1 óra 20 percre lakik, de osztrák.
2023. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!