Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg önző és gonosz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg önző és gonosz vagy emiatt? Ez tényleg tragédia, ha mindketten boldogok vagyunk?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon elhízott mellettem, leírom hogy jutottunk ide. Egész tinikoromban azt hittem valami baj van velem, mert nem tudtam igazán élvezni a szexet senkivel. Mostmár tudom, hogy a sztereotípiát kerestem, a tipikus kockahasú, sportos kigyúrt férfit, akinek tetszenie "kell" a nőknek. A párom is ilyen volt, aztán egy sérülés miatt abba kellett hagyni huzamosabb időre a sportot, és növesztett egy kis pocakot, tényleg csak pár kiló, de meglátszott. Szerintem észrevette, hogy egyre többet foglalkozok a hasával és szerencsére mindent megbeszélünk, szóval mondtam neki mennyire meglep engem is, hogy jobban beindít, mint korábban. Eddig nagyon visszafogottan étkezett, de én már elkezdtem mondogatni neki, hogy miattam nem kell, mert valójában arról fantáziáltam, hogy milyen lenne kicsit nagyobb hassal. Soha nem kértem hogy többet egyen, nagyon maximum annyit tettem, hogy többször kérdeztem rá, hogy nem-e hozzak-e neki valamit. És igazából innen indult minnen: rájött, hogy nem kell koplalnia és elkezdte bepótolni az elmúlt évek lemondásait, és egyre több lett a szex is. 4-5 éve vagyunk együtt, és szerintem most többet szeretkezünk, mint eddig bármikor.

Én továbbra is vékony és sportos vagyok, és nagyon sok ítélkezést kapok/kapunk. Főleg azoktól, akik tudják, hogy nekem tetszik így, és nagyon nem akarunk változtatni ezen, max egészségügyi okokból kellene fogynia, és egyből arra következtetnek, hogy nem hagyom fogyni, amiről szó sincs. Meg hogy miért hagytam, hogy ennyit egyen, stb. Ezt a sztorit így összefüggéssekkel az elejétől még senkinek nem meséltem el, de ezek tudatában szerinted is úgy gondolod, hogy elítélendő vagyok? Okom lenne a bűntudatra, ha mindketten boldogok vagyunk így?


Egyébként tegnap állítottam mérlegre kíváncsiságból és kicsit sokkolt minket, hogy közel 120 kilós már. Nem tudom mennyi lehetett, sose mérte magát, de 2 éve még lapos, szinte kockás hasa volt. Ez rengeteg ennyi idő alatt, szóval kis diétára fogtam most.


Én 27N, ő 29F


2023. szept. 29. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg!
2023. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem kockahasú, nem baj, főleg ha tetszik neked. Kérdés, hogy ő hogy érzi magát 120 kilósan? Merthogy azt a túlsúlyt neki kell cipelni, az ő szívének kell többet dolgozni, az ő ízületei fognak tönkre menni. A túlsúly nemcsak a külsőről, hanem az egészségről is szól, sőt, arról szól inkább. Ha szereted, akkor abban támogatod, hogy egészséges legyen és jól érezze magát. És az biztosan nem az elhízott állapot. Én egyszer 8 kilót híztam, még túlsúlyos kategória sem voltam, de megéreztem, hogy nehezebb mozogni, nem vagyok olyan fürge, lépcsőn felfelé hamarabb fulladok. PErsze, ez nemcsak a te felelősséged, hanem főként a párodé, hiszen ez az ő teste, ő egészsége, élete. Neki kellene kordában tartani az étkezését. Van átmenet a kockahasú, vékonyság és a 120 kilós elhízottság között. Az arany középutat kellene megtalálni.
2023. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te🤡🤡🤡🤡 jelentsétek már ti is ezt a bohócot!
2023. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, ez ugyanaz az etetősfétises, aki az összes ilyen kérdést kiírja?
2023. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanaz a bolond.
2023. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a pasi, egyszer a nő szempontjából ír. Látszik, hogy nagyon nincs amúgy ezzel a hízással kibékülve. Most ezek szerint a nőt hibáztatja, aki támogatja, hogy 120 kilóra hízzon. Pedig, barátom, ez a te döntésed. Biztos, hogy megéri emiatt a nő miatt? Csak azért, mert így hajlandó veled szexelni?
2023. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint a hízó fétises.
2023. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!