Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora tragédia h elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora tragédia h elmondtam melyik sütit még megennem ezért ne vigye el a kollégáinak?

Figyelt kérdés
Reggel a párom el akarta vinni a karacsonyról megmaradt süteményt és húsokat a munkahelyere. Én valóban mondtam h a diósat még megenném. Erre haragra gerjedt, h ekkora önző nő vagyok ...mérgébe egy darab süteményt és húst se vitt el ..Nem mellesleg bunkózott velem. Ott tartok h elgondolkoztam h lehet velem vannak már bajok, minek szóltam h a darab diós zserbót és falatka diós kalácsot még én is megenném...miért nem maradtam csendbe és hagytam h vigye csak be a kollégáknak..Tényleg ennyire rossz természetem van?
2021. dec. 27. 07:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A párodnak van rossz természete. Bár nálunk mondjuk eleve úgy szokott ez működni, hogy ha sütök, akkor abból félre van téve az, amit elviszek a munkahelywmre
2021. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem te vagy a hibás. Annyi lett volna az egész, hogy a párod hagy neked itthon mondjuk 2-2 szeletet mindegyikből, már ha maradt még annyi süti, hogy ez megoldható aztán le van tudva.
2021. dec. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan értékelik majd a kollégák, hogy 3 napnyi zaba után a munkahelyen még megfejelik egy kis sütikével (szarkazmus). Te pedig nyugodtan edd meg azt a sütit, nehogy már lelkiismeretfurdalásod legyen.
2021. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem

Normalis ember nem elvisz mindent, hanem hagy otthonra is, főleg ilyen elallosakat. Akkor is,ha nem mondja a masik.

Nekem ez rosszul esne tőle.

Mi vagy ki van a munkahelyen, hogy így kiborul? Valami kiszemelt?

2021. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen beteg. Azt gondolja, hogy belső mókolással, s*gnyalással célt fog elérni bent?
2021. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ő a bunkó paraszt.

Először meg szokták kérdezni hogy mit vihet?

Amúgy meg nem is divat bevinni munkahelyre szerintem. Szeretett volna középpontban lenni ezzel..

Én vissza-bunkóztam volna neki hogy te főzted b+? Nem. Azt vidd amit te csináltál. A semmit. Mérges kismalac

2021. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen cukiskodásokat a férjem is csinált. Én szakadtam meg a bevásárlással, tésztagyúrással, mosogatással, takarítással, ő meg elvitte, hogy jópofizhasson.

Szerencsére ma már csak ex.

2021. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%
Sose kedveltem azokat a kollégákat, akik mindenki által ünnepelt alkalmak után jófejségből a maradék kaját behozták osztogatni.
2021. dec. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem te vagy a szar, hanem ő. És még ezzel a hisztis pöcs viselkedésével játszmázni is akar, hogy te érezd rosszul magad.

Mikor hazamegy, biztos megmondanàm neki, hogy egy bunkó, és egyáltalán mit képzel, hogy a megkérdezésed nèlkül eldönti, hogy mindent bevisz?

Nem a kollégáknak készült, hanem otthonra.

Ha be akar vinni valamit, szólnia kellett volna, hogy félretehet-e pár darabot, vagy vehetett volna külön nekik.

2021. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk csak azt viszi el bárki a kollégáinak, ami itthon senkinek sem kell (de nyilván még ehető, nem romlott, nem száraz, stb.), minden más tabu. Egyikünk sem azért dolgozott, hogy a kollégáit etesse, főleg nem egy olyan ünnep után, ami a legtöbb helyen kb. a zabálásról szól.
2021. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!