Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy valaki egyedül van?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdezik egyedülàlló nőktől,férfiaktól is hogy mi az oka hogy egy szep no vagy jo vagasu ferfi egyedul van.
2023. szept. 29. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Én egy lúzer vagyok és képtelenség megszeretni
2023. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Akar egyedül lenni.
2023. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is sokan szokták mondani, hogy egyébként helyes vagyok. Nálam az a szitu, hogy külfödre járok ki melózni. Így nem lehet ismerkedni. Persze vannak kollégák akik kapcsolatban vannak, de ők már így jöttek ki. Egy meglévő kapcsolatban ez tud működni úgy tapasztalom, viszint kezdésnél kizáró ok.
2023. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Én jól nézek ki, de még nem vagyok túl valakin, így nem tartom fair dolognak azt, hogy másokkal ismerkedjek ☺️
2023. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen valoszinuleg onbecsules,szabad valasztas vagy akar egy mely csalodas miatt is.Az is lehet valakinek kotodesi problemai vannak es amiatt.
2023. szept. 29. 20:33
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan is aki pl introvertált. Nem mondanám hogy introvertáltként feltétlen egyedül kell lenni, ez nem így működik. Viszont annyiból meg igen is számít, hogy mi introvertáltként egymagunkban is megfelelően tudunk töltődni. Tehát kevésbé visel meg a társ hiánya hosszabbtávon is, főleg ha még kellően el is tudunk merülni a hobbijainkban és érdeklődési köreinkben.

Aztán van az a helyzet is amikor pl a libidó alacsonyabb. Vagy az a helyzet ahol megszokta az ember az egyedüllét előnyeit, akár mert túl régóta van egyedül, és rákapott az ízére. És akkor ezekkel áll szemben a sok jelenkori kapcsolati attitűd, a sokszor megbízhatatlan másik féllel, a mostanra egyre több felesleges feszültséggenerálással, és a többivel. Szóval van akinél egyszerűen így jön ki, hogy kényelmesebb neki egymagában. Mert számára több az előnye, mint a hátránya.

És persze ebben az is benne van, hogyha véletlen találkozna egy potenciális párjelölttel, akkor nem feltétlen zárkózna el. Főleg ha megfelelő is a másik fél, a korábban taglalt előnyök hátrányok tekintetében. De direktbe és aktívba nem feltétlen keresi már a lehetőségét egy kapcsolatnak.

2023. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
pl egyedül akar lenni
2023. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Amikor olyan élethelyzetben/közegben voltam, hogy sok új emberrel találkoztam akkor találkoztam valakivel akivel többet is el tudtam volna képzelni, de az nem valósult meg és csak szex lett belőle. Aztán el kellett költöznöm és most olyan közegben vagyok ahol új arcokkal nemigen találkozom, ha mégis akkor nem olyanok akik annyira érdekesek (de nem sok) és amúgy is vannak most olyan kötelezettségeim amik miatt nem annyira tudok.
2023. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
40%
Én nagyon jól el vagyok egyedül lassan 8 éve néha hiányzik 1 társ de nem keresek aktívan vannak időszakok amikor keresek neten próbáltam de mindig szar a vége így nem érdekel már. A testi vágyakat lehet csillapítani vannak prostik és vannak alkalmi kapcsolatok az tökéletesen megfelelnek ha szembe jön valaki akivel meg van minden akkor nem zárkózott el előle de már leszarom,h lesz-e valaki vagy nem.
2023. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Pintér Művek ***** válasza:
24%
Biztos átlépte a Rubicont
2023. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!