Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy valaki egyedül van?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdezik egyedülàlló nőktől,férfiaktól is hogy mi az oka hogy egy szep no vagy jo vagasu ferfi egyedul van.
2023. szept. 29. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Én nem találom a hozzám illő embert. A legtöbb ember zavar a logikátlan viselkedése miatt. Már nem igazán keresem a párom bele fáradtam, amire szükségem van azt pedig magamnak meg tudom szerezni.
2023. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem talál olyat aki megfelelne.
2023. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

#11:

Az emberek ösztönösen cselekszenek, plusz tanult minták alapján amit a szüleiktől "kapnak". Várhatod ítéletnapig hogy mindenki logikusan cselekedjen. :)

Unalmas is lenne a világ ha mindig mindenki mindent logikusan csinálna!

De amúgy értem a problémádat, csak azt te sem gondolhatod komolyan hogy találsz valakit aki majd mindent logikusan csinál?! :)

2023. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
13# ezért haldoklik az emberiség és pusztul ki Magyarország populációja.
2023. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

1. Aki nekem kellett, nem adott esélyt (vagy foglalt).

2. Akinek kellettem, nekem nem kell.


3. Volt egy határeset, mikor eldobtam a nőt, később megbántam, és kétszer visszakönyörögtem magam, de nem fogadott vissza. Ő lehetett volna az igazi.


f

2023. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
#14: Dehogy pusztul ki! Az ösztönlények szaporodnak a leginkább. Ők azok akik pont hogy nélkülöznek mindenféle logikát.
2023. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%
Kipusztulni tényleg nem fog, csak pontosan azt a képletet lekövetni ami az Idiocracy film első pár percében le van vezetve. Amúgy a mai világban tényleg hatalmas felelőség a szaporodás és a saját gyerek. És nem lenne baj ha csökkenne az emberiség egyedszáma, de sajnos nem fog, mert a hülyék majd teleszülik a földet.
2023. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%
Van egy alapbetegsége, így senkinek nem kell.
2023. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Van amikor nincs kulonosebb ok csak igy alakul, mert hozzad se jon senki ismerkedni es neked se jon be epp senki
2023. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Kipróbáltam mindkét oldalt anno, amikor kevés kontaktom volt emberekkel, de velük minőségi beszélgetések voltak.

Aztán mikor egyetemre jártam, akkor kipróbáltam milyen az, amikor sokat vagyok emberek között, ismerkedni próbálok stb. Kb. minden nap mentünk valamerre, külföldiekkel is jóba voltunk sokkal.

Egyik sem jött be, az a nagy helyzet. Mármint társkeresési szempontból.

Azt, hogy sok helyen jártam és a haverokkal az élményeket nem bánom. De amennyi időt,pénzt és energiát beleöltem és próbálkoztam az ismerkedéssel akkor, azt nagyon bánom.

Egyáltalán nem érte meg, mert a nők 2 mp alatt eldöntik így is úgy is, hogy meg akarnak-e egyáltalán ismerni. Esélyt sem adtak a nők, még beszélgetésre sem a legtöbb esetben.

Sajnos ha nem születsz gazdag családba, vagy jóképűnek jó genetikával, akkor férfiként szinte 0 esélyed van a nőknél...

Na ezért...

2023. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!