Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha bármennyire is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha bármennyire is szeretem a párom én sose vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Én mindig is úgy voltam ezzel a dologgal hogyha a lány télleg szeret akkor nemlép félre,ezért hogyha van barátnőm akkor én elengedem bulizni meg minden.Volt hogy az exbarátnőm párszor féltékennyé akart tenni de nem sikerült neki és ebből sok félreértés született.:S Ezt azért kérdezem mer sok férfi azt csinálja hogy nem engedi el a barátnőjét sehova.Szerintetek melyik a normális?19/f
2010. okt. 17. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az arany középút a normális. Akkor sem lennél normális ha sosem engednéd el a barátnődet, viszont ez sincs teljesen rendben szerintem, hogy bármit megengedsz neki feltétlen bizalommal.

Legalább mielőtt elmegy bulizni, éreztesd vele hogy egy kicsit féltékeny vagy azért még is a sok srácra, csak olyan szinten hogy azért jó érzéssel töltse el őt is hogy gondolsz rá és aggódsz miatta, ergó szerinte szereted.

2010. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A beteges féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot. Szerintem jó a hozzáállásod.
2010. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális,ha az ember nem tartja rövid pórázon a másikat..tehát nem baj ha te nem vagy féltékeny..feltéve ha ez abból adódik hogy megbízol a másikban és nem azért mert nem különösebben érdekel mit csinál.Sok lány ezért nem veszi ezt annyira jó néven,ha egyáltalán nem féltékeny a másik,mert úgy érzik ez azért van mert nem is érdekli a párjukat..és valami lehet van ebben.Ha szeretsz valakit,akkor kicsit sem félsz attól,hogy esetleg elveszíted?!Legyen ez bármilyen ok..épp egy másik fiú..Az én barátom teljes mértékben megbízik bennem,mégis sokszor féltékeny..nem tart rövidpórázon,nem tilt semmitől,de attól még féltékeny..
2010. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te, abszolút. Én is ugyanígy vagyok ezzel, ugyanebből a megfontolásból. Miután alaposan meg is válogattam, hogy kivel jövök össze (lehetőleg olyannal, aki szintén hasonlóan gondolkodik), soha nem is faragtam rá, sok év alatt se. :)


Pont hogy az a lány nem normális, aki a féltékenykedésed mértékéből akarja leszűrni, hogy mennyire szereted - meg az a férfi, aki lakat alatt tartja a nőt... meg a féltékenység úgy en bloc.

2010. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

(pardon, ez még lemaradt:)


Minden kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom, anélkül halott ügy az egész. Viszont ha van bizalom, akkor a féltékenykedés egy az egyben okafogyottá válik. Ennyi.

2010. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó..nem feltétlen..Az én párom például nem bennem nem bízik,hanem a többi pasiban,mert tudja,hogy néznek rám..még ha én nem is veszem észre,de ő igen..
2010. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Utolsó..nem feltétlen..Az én párom például nem bennem nem bízik,hanem a többi pasiban,mert tudja,hogy néznek rám..még ha én nem is veszem észre,de ő igen.."


Na és? Minden megcsaláshoz két ember kell. Ha te szilárdan és határozottan azt mondod, hogy NEM, akkor még maga [*helyettesítsd be ide annak a nevét, akit a világ legjobb pasijának tartasz*] sem tudna mit kezdeni veled. Szóval végeredményben bármit is mond a barátod, alapvetően mégis BENNED nem bízik, mert úgy véli, hogy egy elég jó pasinak mégis megadnád magad. Ha bízna benned, akkor magasról lesz*rná a többit, mert tudná, hogy még magát [*ismét az a név*] is elküldenéd a sunyiba, ha próbálkozna.

2010. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: valahol ez lenne a normális férfias hozzáállás. Gratulálok hozzá!
2010. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én Párom is pontosan ilyen, hogy semmiből nem csinál cirkuszt. Mi ezt a féltékenység témakört megbeszéltük rögtön a második randin. A volt barátnője féltékennyé akarta tenni, de ő 100%-osan megbízott a lányban. A lánynak ez nem tetszett. Hát nekem meg tetszik, hogy nyugodtan megmondhatom, hogy mikor, kivel és hová megyek, nincs belőle jelenet. Úgyhogy ne aggódj, csak tisztázd a kapcsolat elején, hogy Te magadból indulsz ki, Te tudod magadról, hogy hűséges vagy, és a párodról is ezt feltételezed, ezért nem vagy féltékeny. Így nem lesz félreértés.
2010. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, te csinálod jól kérdező!

Szerintem az a kapcsolat régen rossz ahol a féltékenykedés napirenden van. Mi is 100%-osan megbízunk a párommal egymásban, én is, ő is elmehet bulizni a barátaival, anélkül hogy probléma lenne belőle. Nagyon helyesen írták előttem, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom. Sajnálom azokat akik azzal mérik a párjuk szerelmét hogy mennyire féltékeny, ők sosem fogják megtudni milyen egy harmónikus, kiegyensúlyozott kapcsolat.

2010. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!