Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj még mindig, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj még mindig, ez normális?

Figyelt kérdés
Az első szerelmem szakított velem már lassan 1 éve, és minden percben rajta kattog még az agyam. Állandóan sírok, mindenem fáj, egy csomó betegséget kaptam azóta. Nem értem, miért szakított,nem adott magyarázatot, 1 évig voltunk együtt. Nagyon hiányzik, mikor beszéltem vele, csak annyit mondott, már nem szeret. Hogyan dolgozzam fel? Annyira hiányzik. Hiába kötöm le magam, meg hasonlók, nem segít. Barátaim , haverjaim nincsenek. Egy nagyonjó barátnőm van, de senki más.
2011. nov. 1. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy így érzed,ez mindenkinél különböző ideig tart,valaki elfelejti 1 hónap alatt valaki évekig szenved..pláne az első szerelem után...kitartás majd jön egy olyan aki viszont szeret téged!!
2011. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj, bulizz, próbálj meg nem rá gondolni! És ha majd jön egy másik szerelem akkor menni fog minden.
2011. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a legnagyobb probléma, hogy minden önbecsülésem elvesztettem, nem tudok bízni magamban. Hiába vagyok valakivel kedves, és vicces, semmi visszajelzés. Soha nem kapok megerősítést. Ha barátokat próbálnék szerezni, mindig kudarcot vallok. Nem értem, mi a baj velem, de borzasztóan érzem magam, és meg szeretnék halni, mert így nincs értelme élni.
2011. nov. 1. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb önsajnáltató...
2011. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:21


Még te is lehetsz ilyen helyzetben te szerencsétlen...2 hét múlva lehet te sírsz itt...

2011. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pontosan! kudarcot vallasz mert csak sajnálod magad és tele vagy negativ érzésekkel.igy nem lehetsz sehol sem sikeres. ha nem tudsz magad kilábalni belöle ajánlanék pszichologust.

igaz barátbol meg örülj ha van egy. abbol nem is kell több.

2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!