Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen csaj az ilyen? 2 pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csaj az ilyen? 2 pasi egyszerre?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmnek van pasija. Közben nekem írt 1 hete egy sms-t hogy szia rég beszéltünk szívesen találkoznék veled. Utána még írtam neki, hogy jól hangzik majd átment a dolog olyanba mintha újra össze akarna jönni velem. Erre hétvégén most hívtam volna este fél 10-kor és ki volt kapcsolva. Fél órára rá meg már be volt. Az egyik csaj azt mondta nekem, hogy akkor jött ki a Laciék kapuján az a pasija és valszeg azért is volt kikapcsolva mert épp dugtak. Hát nagyon kiakadtam akkor mi a fenét akar tőlem??? És el tudom hinni a csajnak mert a barátnője az exemnek és vele jóban vagyok nem hazudna nekem.
2010. okt. 17. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek pár ilyen csajt, aki szeret egyszerre több vasat a tűzben tartani. Nem szép dolog. Sajnálom az ilyeneket, mert valószínűleg nem is szerelmesek igazán sohasem.
2010. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 X. Maté ***** válasza:
Nem értem problémád, mivel még csak le se vett szájjal, így semmi közöd a csajhoz jelenleg, tehát ha párzik jelenlegi urával, ahhoz neked nem sok közöd van, sry.
2010. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 X. Maté ***** válasza:
Azért sikerült a szóismétlés elég szépen :)
2010. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálgatja,fitogtatja az erejét.Ezt a korszakát éli.

Ismerek ilyeneket.Ne éld bele magad!Ha átjön dugni akkor jól van,élvezd,de rohangászon utána a ku*va anyja:).

2010. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem nem olyan régen játszották el ezt az egyszerre két vasat a tűzben dolgot, így lett vége az első komoly kapcsolatomnak több, mint 3 és fél év után. Ne vegyél részt benne, k*rvára megalázó... Ennek egyszerűen az az oka, hogy a lányok imádják, ha odavannak értük. Ezt az érzést keresik, és elképesztően könnyedén eltaposnak másokat érte.


20/F

2010. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!