Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja jarok a pasimmal, és egyre jobban szeretem. Eleinte mindig rámírt, sokaig chateltunk, és tényleg torodtunk egymassal. Mióta elkezdodott a suli, azóta mindig arra beszéli ki magát, h tanulnia kell. Lassan két hete egy estét sem toltottunk egyutt. MI a baj??? Félek, hogy már rámunt, vagy egyszeruen nincs kedve velem lenni, nem tudom. Mit tegyek, nem akarom ot állandóan nyaggatni, de ha nem szólok érte, az sem jó... :(
2010. okt. 18. 00:01
 1/7 soundcloud ***** válasza:
Szerintem nem ártana, ha leülnétek és megbeszélnétek egymással, mert olyan nincs, hogy mindig tanulnia kell, a lánnyal, akit szeret? pedig semmi időt nem tölt együtt!
2010. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom ez gáz eléggé így
2010. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a suliban jobb csajok vannak, ez csak egy nyári téma volt.
2010. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyél már naív, annyira egyértelmű...
2010. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BESZÉLGETÉS, BESZÉLGETÉS, BESZÉLGETÉS. Mondd meg neki, hogy jelöljön ki a héten 1 pihenő napot, amikor csak Veled foglalkozik. Ha erre nem képes, keress olyan pasit, akinek van rád ideje. Vagy ha annyira hozzá van nőve a tankönyv, akkor kérdezd ki tőle a tananyagot, és ha okos volt, akkor jutalmazd meg. :P Ha ez sem működik, keress olyan pasit, akinek van ideje rád.
2010. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyanus a kópé, 2 hétig hanyagol, ott már 3. ember is lehet a dologban. Vagy egyszerűen csak nem érdekled. Van iylen. Puhatolózz, de ha nem megy, ne ragad le, mondj fel nála.
2010. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet h egyszeruen kicsit maganyra van szuksege vagy nemtudja mit akar es nem akar megbantani,ezer halazgatja a talalkozasokat..
2010. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!