Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar velem lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar velem lenni. Miért?

Figyelt kérdés

Párom mostanában egyre kevesebbet van velem, lemondja a találkozókat és van, hogy egész nap nem keres. Azt mondta egyedül szeretne lenni. Mondtam neki, ha szakítani akar inkább mondja meg. Mert nekem soha nem lenne olyan, hogy nélküle akarok lenni, akkor szakítanék vele. És ez már a 3. ilyen 1 év alatt. Mindig mikor vissza édesgetett magához megigérte, hogy többet nem lesz ilyen és mégis.

Azt mondja,szeret, imád, csak én kellek neki, de szüksége van a magányra és néha megfolytom. Néha csak ugy menne a nagyvilágba, de én mindig tudni akarom hol jár. (Sztem ez a normális, mivel a barátnője vagyok) És veszekszem vele a hülye dolgai miatt és ettől besokall.

De bennem már az is felmerült, hogy jobb lenne szakítani. Ha nélkülem akar lenni az azt jelenti, hogy nem illünk össze. Nem? És, hogy nem is szeret.

Ti mit gondoltok?


2011. aug. 27. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerű;


megcsal vagy homokos

2011. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
megcsal vagy már megunt, jobb lesz szakítani, bocsi
2011. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
fuu én se szerettem azt mikor a volt csajom egész nap rajtam akart lógni megértem a csávót egyszerűen idegesítő vagy -.-"
2011. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan barátnőm, aki ilyen kis kullancs természetű volt, de mivel fiatal voltam, azt hittem ez a szerelem és ez a normális egy kapcsolatban. Egy csomó dologról lemaradtam a csaj miatt az életben, mert valójába egy nagyon unalmas lány volt és elvárta, hogy én is ott unatkozzak mellette. Miután szakítottunk, rájöttem, hogy a világ több, mint egy muff, aki leláncol maga mellé a nulla életébe, és nem kell a másikat megfojtani, mert ilyet csak az tesz, aki önző és unatkozik egyedül.
2011. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1 év alatt ez a 3 alkalom egyáltalán nem sok. És semmi nincs abban, hogy néha egyedül szeretne lenni, ez teljesen normális. Az embernek néha szüksége van a magányra, hogy csak egyedül legyen és kikapcsolódjon. Nekem is volt, hogy mondta a barátom, hogy szeretne 1 napot egyedül lenni otthon, ezért haza ment és nem hozzám (pedig mi távkapcsolatban élünk már 2 éve), de nem csináltam belőle problémát, hanem megértettem. Tudtam, hogy attól még ugyanúgy szeret. Én is érzem néha, hogy szükségem van magányra, hogy kicsit egyedül lehessek, de attól még a páromat tartom életem szerelmének, akivel le akarom élni az életem. Vagy te nem érzed néha, hogy szükséged van egy kis egyedüllétre? Szóval túlreagálod a dolgot, az a 3 alkalom semmi. Ha egyfolytában ezt csinálná, akkor azt mondanám, hogy nem alaptalan a gyanúd, de ez a néhány alkalom számomra teljesen logikus és érthető. Attól ő még szeret. Úgyhogy ne fojtsd meg ezzel és ne erőszakoskodj, hogy márpedig legyen veled, hanem értsd meg, hogy néha kell neki az egyedüllét.

21/L

2011. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!