Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog kialakulni nálunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog kialakulni nálunk a szímpátia? 23L

Figyelt kérdés

2hete vagyok együtt a párommal,3hete ismertük meg egymást.

Az elején annyira egy hullámhosszon voltunk,ő azt hiszem kijelenthetem ezt: szerelmes lett már belém,mondja is elég sűrűn,érezteti is velem minden egyes randin...volt már szex is közöttünk,nem mondom,hogy húúú,mennyire nagyon jó volt,mert annyira nem,elviselhető volt(de rossz ezt így leírni)de lehet csak azért mert még nagyon újak vagyunk egymásnak,majd belejövünk,nem?

Én viszont most léptem ki 2hónapja egy hosszú több éves kapcsolatból,néha-néha eszembe jut az ex,plusz ő vissza is akar jönni. De az ujjal minden másabb már sokkal jobb,többet ad mint az ex több év alatt:S viszont bennem még nem alakult ki semmilyen érzelem,puszta kedvelés van bennem iránta,nagyon szeretek vele lenne,de a szerelem érzése még korán sem érintett meg. :( Vajon kifog alakulni?

Mert amúgy meg egy annyira kedves,figyelmes,elragadó,inteligens személyiség az új,csak regélni tudok róla.

Exszel meg minden rossz volt már a végén,de ő meg változni akar.


2010. okt. 18. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd összecsiszolódtok.
2010. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.) 1.000 esetből 999-szer a "megváltozok!" csak duma és a világon semmi nem lesz belőle soha.


2.) A szerelem a VILÁG LEGNAGYOBB ÁTVERÉSE. Ajnározza és felsztárolja Hollywood, a regények, meg minden, de közben meg sz*rt sem ér önmagában, ha rajta kívül nincs semmi más. Vaktában összeránt olyan embereket is, akik nem illenek össze, és így amint elmúlik a szerelem (2-3 év), már mennek is szét, miközben sokan meg nem veszik komolyan a legjobb embereket pusztán azért, mert nem "szerelmesek".


De a jelek szerint te azért sejted, hogy vannak fontosabb dolgok is, ez jó: amiket leírtál az újról, hogy milyen figyelmes, kedves, stb. - ez mind nagyon jó, és hidd el, ezek EZERSZER értékesebbek és fontosabbak, mint a szerelem. EZEKRE lehet akár egy egész, közös életet is építeni, míg a szerelemre csak légvárakat, mert az max. 2-3 év alatt mindenképp elmúlik. Szex téren meg egyszerűen egyeztetni kell; mondd el neki, mire vágysz, mit hogy csináljon, hogyan másképp, hogy neked mi a jó, és amint azon a téren is még jobban odafigyel rád, az is stimmelni fog.


Szóval becsüld meg, amid van, és vedd észre, hogy a szerelem mekkora egy átverés. Idővel persze még így is kialakulhat köztetek, és akkor az lesz a hab a tortán, de ha nem, az se tragédia, hidd el - még sokkal jobban is járhattok nélküle, mivel úgy objektívebben is láthatjátok egymást.

2010. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi 2választ :) A 2.nak főleg!!!


Tudjátok,azt vettem észre,hogy az új melett nőnek érzem magam,biztonságban vagyok a karjai közt,tisztelem és becsülöm! Nagy szavak ezek így pár hét után,de ezt érzem.


Az exről meg annyit,hogy nehéz elfelejteni hosszú-hosszú éveket,megannyi emlékeket,sokat megéltünk egymás mellett,amúgy 8évről beszélünk...mellette nőttem fel,lettem kislányből NŐ!

Nagyon nehéz elengedni,főleg,hogy visszaakar jönni,folyamatosan bizonyítani akar :(

2010. okt. 18. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A második nagyon jól leírta a dolgokat és nagyon igaza is van .


Bartánőm bevallása szerint ő is csak 3-4 hét járás után lett belém szerelmes , mert addigra ismert meg rendesen és addigra tudott ő is megnyílni igazából . És azóta eltelt már több mint 1 év és azóta is minden nagyon jó .

És az tény hogy jobb ha elöbb megismered szerelem nélkül a párod , mert a szerelem nagyon sok negatívumot eltakar és elfeledtet .


Abban meg hogy "majd megváltozom" sose szabad megbízni . Volt rá 8 éve , ha eddig nem volt képes rá most 1 nap alatt kétlem hogy meg tudná csinálni (max pár hétig képes lenne színlelni , de utána visszajön a régi személyisége) .

2010. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erre mondják,hogy a vér nem válik vizzé!

:S

2010. okt. 18. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most látom, hogy vissza fogsz menni az exedhez. Úgysem fogod tudni megállni. Sajna ilyenek vagytok. Nem tudtok tovább lépni, ez az exed még a következő kb. 10 kapcsolatodat is meg fogja mérgezni. Főleg, ha az újjal szar a szex. Egy gyengébb pillanatodban úgy fogsz a karjaiba repülni, mint a kisangyal. Sajnálom a mostani barátod, és remélem, hogy a következő 10-ben nem leszek benne:) FGF
2010. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D

Nem fogok visszamenni,eszembe sem jut,felfogom melyiktől kapok többet érzelmileg! Egyértelmű...

2010. okt. 18. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze:) Remélem is hogy nem fogsz, de a tapasztalat mást mutat... De én drukkolok az újnak:)
2010. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az újnak drukkolok. Kár lenne egy ilyen pasit elcserélni egy olyanra, akiről bebizonyosodott hogy nem jó. Hidd el ebből még simán lehet szerelem. Én is kb. 2 hónap után szerettem bele igazán, addig szimpátia és vonzalom megvolt, de szerelem még nem. Ráadásul az első 3 szex sem sikerült túl jól, de aztán az is nagyon szuper lett. Szóval ne aggódj, légy türelmes! :)
2010. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!