Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

Na szóval van az oszályban egy srác.Hát elég érdekes :D

Sok haverja van sportoló minden héten összejönnek és sportolnak minden hétvégén fociznak...Kondizik látszik rajta hogy gyúr mivel kidolgozottab az átlagnál.De most jönnek a bökkenők:D

16 évesen egy csomószor bebasz.Jó ez erős volt néha néha megiszik egy sört de van hogy sokat...

A suliban más lányokkal sokszor kötööszködik :D Meg ahogy mondják "oltják" egymást.De sok lány megy utánna mert qrva jó humora van:D De tényleg olyanokat mond hogy egy hétig röhög rajta az egész osztály.A legtöbb lánny aki rámegy csak szórakozik velük szerintem msn-enen elbeszélget általában de még nem láttam csajjal hogy összejöt volna.És minden lánynak azt mutatja hogy érdekli aztán egy idő után kiugrik...Emellet sokszor asszociális és bunkó:S

Segítsetek egyáltalán van értelme bepróbálkozni nála???

L 15 F16


2010. okt. 18. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és mindent énközpontúan közelít meg és a nem szimpatikus embereket lenézi...
2010. okt. 18. 11:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és átlát az embereken :S Sokszor észreveszi hogy ha hazudnak illetve a hátsó szándékokat.És minden kilogikáz olyan dolgokat amire más nem is gondolt...
2010. okt. 18. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

LOL én is egészen ilyen vagyok, leszámítva a kigyúrtságot meg talán én erősebben vagyok néha asszociális, de ez csak attól függ hogy mennyire gyökerek az emberek az adott társaságban...ja, és kikérem magamnak, nem vagyok bunkó! :D


na, egyébként komolyra fordítva a szót, ismerem a fajtát, hasonló vagyok. és bár furcsa embernek tűnik a magunkfajta típus, tudd hogy azért vagyunk bunkók néha mert kimondjuk az őszinte véleményünket, és néha egészen sértő dolgokat képesek vagyunk tenni, de attól még belül elég érzékeny típusok vagyunk. legalábbis én így vagyok. A csajok terén meg sokszor magunk sem tudjuk érzelmeinket kifejezni, és a megismerésüknél is gyakran próbálkozunk "belehatolni" a tudatukba, de tényleg csak azért hogy lássuk hogy megbízhatunk-e bennük és hogy megismerjük alaposan a személyiségüket. Ha ő is valóban ilyen, mint én, akkor azt mondom hogy meg lehet nála próbálkozni, de tudd hogy nehéz lesz, nem lesz könnyű majd kiismerni őt. Lehet hogy csalódni fogsz, lehet hogy nem.


ja, és ne próbálj meg hazudni, tudni fogja. Tapasztalatból mondom :)


remélem h tudtam valahogy segíteni

2010. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háth köszi:D Most többet nem igazán tudtam meg:D Csak amit eddig is tudtam:D Ami meg a belső tulajdonságokat érinti az nem tudom hogy rá is igaz-e:S
2010. okt. 18. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha be akarsz állni a sorba, hogy szórakozzon egyet és elhagyjon.
2010. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, a mai társadalomban ő a példaférfi, mindenképp próbálkozz be nála. Pár hónapnál hosszabb kapcsolatra ne számíts, ráadásul azalatt is csak végig szopatni fog, akár szó szerint is. Utána kidob, de te menni fogsz utána mint egy tacskó.


Szóval megéri.

2010. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sokszor úgy vagyok vele énis hogy a szivemre hallgatok.. de hidd el inkább az eszedre hallgass jobban jársz. csak csalódást okozna neked. és max. pár hónapig lennétek együtt vagy még annyi se.
2010. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!