Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán értelme próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,nem olyan rég elhatároztam,hogy elhívom randizni,de azért még vártam vele,hagy beszéljünk többet.Na már most,ő szinte minden héten jár buliba,a legutóbbin pedig hallottam,hogy berúgott,és csókolózott az egyik fiúval ( aki mellesleg barátom nekem is). Ez most afféle nyílt titok,de én őszintén szólva kiábrándultam belőle.

Ugyanis én elképzeltem,ha összejövünk akkor(mivel feltételeztem róla,hogy nem csókolózott még,de lehet)tegyük fel tőlem kapja az első csókot stb.. Dehát így viszont mindez már nem lehetséges.


Van egyáltalán értelme próbálkozni?


14/f


2011. ápr. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt neked kell tudnod! Meg tudsz barátkozni a gondolattal, hogy a lány, aki gondolom közel egykorú veled, iszik, megállás nélkül bulizik és smárol?

Ha ezeket félre tudod tenni és továbbra is tetszik, akkor van értelme persze, de szerintem találnál jobb lányt is magadnak.

Én, ha kiábrándulok valakiből, akkor nem kezdek vele.

2011. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hercegnöcske1993 válasza:
Hát komolyabb kapcsolat szempontjából kicsit kiábrándító lenne és én is ezekre gondolnák hogy ha együtt lennék lehet hogy ilyet csinálni bár ez nem is biztos ha szeretne téged.
2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi,de szerintem felesleges. ő egy teljesen mas életetél. úgy értem,hogy gondolom te a szolidabb féle vagy,ő pedig inkabb bulizós. gondolom teljesen mas baratai vannak,meg minden és te ebből kimaradtal. ha te nem vagy ilyen bulizos,nem valoszinu,h valtozhat a dolog. fiatal lányka,a mának él. te jobbat érdemelsz. :)
2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegyük fel hogy tetszel neki.ha nekem tetszik valaki, de vagy úgy érzem hogy esélytelen vagyok, vagy még nem alakult ki semmi, akkor ugyanúgy csajozok a partykban és flörtölök a csajokkal. De ettől még alapból nem fogom elfelejteni, hogy amúgy kit is akarok.

15/F

2011. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Ez a probléma,én legalábbis most úgy gondolom,hogy nem tudnám félretenni,de ki tudja.Lehet hogy el is felejteném.

De azért mégiscsak más érzés,ha tudom,hogy én vagyok neki az első stb...

2011. ápr. 12. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, mekkora r*bancok vannak... A te érdekedben ne foglalkozz ezzel a kis r*banccal, nem adok neki 1-2 évet és már szexelni is fog... Inkább keress 1 normális lányt!!!
2011. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok megint...elolvastam még egyszer és most is

úgy gondolom, hogy keress másik lányt.

Nagyon jó dolog együtt lenni valakivel, és az ezzel járó sok örömöt szerintem beárnyékolná az, hogy mindig azon rágódsz, hogy kivel volt, mit csinált a lány, főleg ha ilyen zűrös (arról nem is beszélve, hogy ha már most ilyen, akkor nem valószínű, hogy előnyére megváltozik és később csak rosszabb lesz, utána meg ki fog égni.)

Nekem tetszik ahogy gondolkodsz, normális fiúnak tűnsz, hidd el sokkal jobb lányok is vannak, jobbat érdemelsz és ezt komolyan mondom :)!

2011. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!