Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme "próbálkozni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "próbálkozni" nála, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre a legkönnyebb válasz a "nem", de mielőtt rávágnátok, légyszi olvassátok végig :)


Tehát, van egy srác, akivel néhány hónapja ismerkedtem meg egy szórakozóhelyen, közös ismerősök révén. Azóta hetente/kéthetente összefutunk ott (ugyan külön társasággal vagyunk), és mivel a munkahelyünk is szinte egymás mellett van, gyakran hét közben is látom vagy beszélek vele pár szót.


Egyre inkább úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni - csakhogy neki állítólag van barátnője. Nem tudom, hogy milyen komoly lehet a kapcsolatuk, a lányt még sosem láttam, még facebook-on sincs kirakva, hogy kapcsolatban lenne vele(jó, ez talán nem jelent semmit, de lássuk be, manapság az emberek kirakják a közösségi oldalakra, ha van párjuk).

Igazság szerint nem reklámozom, hogy érzek valamit iránta, ezért nem is akarok faggatózni másoknál erről.


Namármost, az egyetlen ok, amiért felmerült bennem, hogy egyáltalán meg merjem engedni magamnak a gondolatot, hogy lehet köztünk valami, az hogy én is bejövök a srácnak. Visszahallottam mástól is (aki sejti, hogy több ez haverkodásnál és szeretne minket összehozni), illetve voltunk mindketten részegek és akkor szóba jött, hogy nem tagadja, hogy nagyon bejövök neki, és meg is akart csókolni. Ekkoriban én még nem tudtam, hogy lenne barátnője, és nem is éreztem ennyire erősen, hogy szeretnék tőle valamit, ezért csak elpoénkodtam a dolgot, de most... basszus, én tényleg kezdek beleszeretni.


Amikor más volt ilyen helyzetben, könnyű volt fogadkozni, hogy "bezzeg én sosem kezdenék ki olyan emberrel, akinek barátnője van", most mégis ott tartok, hogy egész nap az eszemben jár és alig bírom kivárni, hogy véletlenül összefussunk, egyszerűen vele akarok lenni.


De mégis, állandóan oda lyukadok ki, hogy ez nem fair, mert szemét és gerinctelen dolog lenne a barátnőjével szemben, ha flörtölnék vele, én pedig nem ilyen embernek tartom magam. De tény, hogy a sráccal van köztünk valami, és egyre nehezebben tudok kitartani az elvem mellett.

Egyébként ő nem ez a "kavarjunk minden csajjal" típus, csak velem... ezért néha átfut az agyamon, hogy mi lenne, ha idővel megértetném vele valahogy, hogy szívesen lennék vele - de nem úgy, hogy közben ott a barátnője. Ám ilyenkor ismét oda jutok, hogy most akkor tulajdonképpen belerondítanék a kapcsolatukba és vállalnám, hogy miattam szakítsanak?


Nem tudom, hogy mit tegyek. Találkozni úgyis fogunk és próbálhatok úgy csinálni, mintha közömbös lenne számomra, de attól még érzem, hogy ez nem így van. Szívem szerint adnék neki jeleket, hogy tudja, én is akarnék tőle valamit, de visszatart, amit fentebb leírtam: hogy nem tartom tisztességes dolognak ezt tenni.


Mi a véleményetek? Mit tehetnék?


2011. okt. 8. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jobb nem beletúrni mások szerelmi életébe. Egyenlőre legyél jó barátja, aztán ha szakít a barátnőjével esetleg, egyből esélyes lehetsz.


Ja és ne furkálódj köztük, mert csak ellenségeket szerezhetsz magadnak. Na meg amúgy sem becsületes dolog.


F/16

2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem hogyha van barátnője akkor tényleg nem b*zd el a kapcsolatukat,de ha esetlen nincs és tényleg vonzódik hozzád akkor nyugodtan Startolj rá ;)
2011. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hailey13 ***** válasza:
89%

figyelj, én azt mondom: legyél majdnem ugyanolyan mintha nem lenne. és ezt nem úgy mondom! mert ha van barátnője, akkor se szabad rányomulni. de most ennyire se. még azzal se próbálkozz, hogy mindenképpen beléd szeressen és így miattad szakítson. nehéz, én is ilyen helyzetben vagyok pont, csak szinte minden nap látom a fiút és beszélek vele.

gondolj bele:lehet hogy az illető leányzó is nagyon szerette/szereti, és ő sem akarja elveszíteni.

ne kérdezz rá! lehet hogy úgy tűnne a legegyenesebbnek, de nem szabad hogy azt gondolja hogy bejössz neki.

várd meg, míg elromlik a kapcsolat. csúnyán hangzik, de így van. vagy ha nem történik ilyen kb egy hónapon belül- próbáld elfelejteni. így tiszta lesz a lelkiismereted. és ha megtennéd, és elcsábítanád az illető fiút, felmerülne a kérdés:mi a garancia, hogy nem veszi el tőled egy másik lány?

tehát: ne nyomulj. sehogy. de természetesen ér szexinek lenni, kiöltözni a kedvéért, kedvesnek lenni és közelebbi kapcsolatba kerülni vele(barátilag):)

ja, és azért derítsd ki másoktól szolidan, hogy kapcsolatban van-e.

sok sikert..:)

2011. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A van barátnője szöveg ez jelentheti azt is hogy boldog de jelentheti azt is hogy megszokásból kapcsolatban van valakihez merthát ugye a szükségletek...

A gyk-n egyébként mindenki játsza a bolondot?Tényleg azt hiszitek hogy minden úgymond kapcsolatot szingliként alapítanak a felek?Többnyire egy ellaposodott kapcsolatból ugranak ki kvázi mint aki lecseréli az elvult telóját egy újra.

2011. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
hát nekem ezt marhára nincs kedvem végigolvasni :D
2011. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon is van esélyed, hogy összegyere vele, ha van barátnője, ha nincs! A srác mondta neked, hogy bejössz neki, meg akart csókolni stb... te mondtad, hogy nem egy csajozós típus, akkor vagy nincs csaja,és szerintem az a valószínűbb (fb... stb,amiket írtál), vagy van, de már rossz a kapcsolat, és akkor is úgymond nyílt a terep! Szóval hajrá! Én szurkolok neked! :)
2011. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
az a véleményem, h amig van barátnője, addig kerüld el.. unalmasak tudnak lenni egy barátnőnek az ilyen rámászós csajszik, akik nem látják, h a pasi jelenleg foglalt..
2011. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Ám ilyenkor ismét oda jutok, hogy most akkor tulajdonképpen belerondítanék a kapcsolatukba és vállalnám, hogy miattam szakítsanak?"


na ez az ami hülyeség. ha van egy nagyon jól működő kapcsolat, imádják, szeretik egymást akkor HIÁBA próbálkozik be egy másik pasi/csaj NEM tudja elrontani. erről ennyit.


valaki már írta hogy kiöltözhetsz ha találkozol vele, lehetsz kedves stb, érezze, hogy fontos neked. nyíltan ne nyomulj rá, de ha közeledik, fogadd el. ennyit tudsz most tenni :)

2011. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Azokkal értek egyet akik azt mondják, hogy ne rondíts bele a kapcsolatba.

Te mennyire szeretnél összejönni egy olyan sráccal, aki stratban hűtlen és veled csalja a barátnőjét? Lehet hogy hamarosan te leszel a barátnő és téged ugyanúgy csalna.


Várd meg amíg szakít. Ha tényleg rossz a kapcsolat, tönkremegy előbb utóbb.

2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanilyenben vagyok én is, mert a sráccal tetszünk egymásnak a jelek szerint, de barátnője van, amiért inkább jobb megtartani a jó barátságot. Az a lényeg, hogy figyelj a fiúra, beszélgess vele sokat, ha rossz paszban van, akkor vigasztald meg. Lényeg, hogy legyél vele nagyon kedves, odaadó, mint egy tényleg igaz barát. Ha szakít, akkor se rögtön állíts oda, csupán védelmezd, legyél mellette, öleld át. Ezek a gesztusok minden vallomásnál többet érnek.

Utána pedig már csak rajtatok múlik hogyan tovább :)

2016. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!