Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme még próbálkozni Nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még próbálkozni Nála?

Figyelt kérdés

Egy animés oldalon találtam meg őt és összehaverkodtunk és fölvett msn-re. Én már nem járok mostanában arra az oldalra ,részben azért,mert már meguntam és részben azért,mert már amúgyis megszereztem azt amit akartam (a srác msn-címét). Msn-en pedig mindig elfoglalt és sosem ír :s Már hónapok óta nem beszéltünk. Amikor már hetek telnek el az utolsó beszélgetésünk óta akkor írok neki és jópofizunk,de ő legközelebb sem ír rám >.<

Már camoztunk egyszer és nekem ő nagyon bejön. Találkozni is szeretnék vele,de így,hogy kérjem meg rá,hogyha még msn-en sem beszélünk?

Én L/13,5 ő F/14 Nincs barátnője.=)


2010. jan. 24. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs. Lépj tovább!
2010. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat dragam, szerintem az a nagy harci disz allas, hogy te nem nagyon erdekled ezt a fiut. Ha ugyanis nem igy lenne, akkor keresne az alkalmat, hogy beszeljen veled, nem hallgatna hetekig (???!!!).

Felejsd el inkabb, es keress valaki, aki boldogga tudna tenni, ugy ahogy te szeretned.

2010. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én ismerlek téged:D
2010. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia...Fú erre énis kíváncsi vagyok.Nekem is hasonló van, már próbáltam elmondani h tetszik, 3 hónap csned után.Akkor újra beszéltünk egész este,de azóta semmi.Itt talán az a szerencse h MMORPG és februártól újra játszani fog...És akkor talán beszélhetünk.Most más játékkal játszik...
2010. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És igen, csak próbáltam :(
2010. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez olyan rossz :(

Tudom,hogy el kéne őt felejtenem,mert ő már megfeledkezett a létezésemről,de egyszerűen képtelen vagyok rá!

2010. jan. 24. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Megértelek...De nekem még van remény, hogyha visszajön játszani akkor...Mert egy "klánban" vagyunk.Vagyis fam, de klánt írok mert így többeknek lehet ismerős mi az :S

Őt most nem érdekli semmi és senki...

2010. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!