Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg merjem tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított, 3 hónap után, kiábrándult, mert gyakran csúnyán viselkedtem vele. Az elmúlt 3 hét érdekesen telt, 1 hétig öltük egymást, majd 1 hét után megbékéltünk, ő barátnak akart engem, de én közöltem, hogy azok nem leszünk, azóta pedig csak vagyunk... közben beszélünk, közben buliban, itt-ott találkozunk. De én még mindig nagyon szeretem. Viszont csináltam egy butaságot, múltkor buliban csókolóztam egy másik sráccal. A volt barátom teljesen kiakadt, mikor megtudta, azt mondta, többet neki ne mondjam, hogy szeretem, mert ez így biztos nem igaz. Pedig igaz, csak csalódottságomban hagytam magam. Aztán következő buliban meg ő smárolt egy csajjal, nem tudom, bosszúból volt-e.

Úgy tűnik, szerdán megint egy helyen bulizunk. Lehet odamegyek hozzá, vagy még nem tudom. Érdemes lenne egyáltalán?

Hétvégén pedig meccse lesz, ahova valószínűleg elmegyek. Arra gondoltam, beszélnem kellene vele, hogy béküljünk ki. De ha elküld a francba, hogy ő nem akar már? Szerintetek érdemes megpróbálni? Nem akarom megaláztatni magam. :S


2010. okt. 18. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Azert jo, hogy kitoroltetek az osszes valaszt, koztuk az enyemet is. Eleddig volt egy olyan megvalaszolt kerdesem, amire 0, azaz nulla valasz erkezett.

De probald csak meg. Jobb megbanni azt, amit megtettel, mint azt, amit nem mertel megtenni.

2010. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
probald beszelni a fejevel a kovetkezo bulin es bekuljetek ki es a meccsen mar ketten fogtok smarolni
2010. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem szerelmes. :S És most igen jól elvan a haverjaival, dolgozik vagy bulizik állandóan, úgy intézte, hogy 10 perc szabadideje alig legyen a héten is. :(
2010. okt. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!