Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy legyen igényesebb magára nézve?

Figyelt kérdés

Én minek tegyem ki a testem lelkem hogy mindig szép, elegáns, magamra igényes legyek mellette, ha ő annyira nem foglalkozik a külsejével. Neki csak a belső dolgok számítanak, de engem kicsit zavar, hogy én mindennap odateszem magam, ő pedig 100 éves pólókba, összenőtt szemöldökkel és kilógó orrszőrzettel flangál mellettem.

Szeretem, amikor egy férfi férfias és nem tölt órákat a fürdőszobában. De ő annyira nem foglalkozik ezekkel, a fogait is megcsinálhatná már, vagy néha elmehetne fodrászhoz is.

Nem tudom hogyan mondjam meg neki, hogy ne legyen nagyon fájó/ bántó.

Próbáltam már utalni rá, hogy szerintem ez fontos, többször is, de nem vette le, hogy ez róla szólna.



2023. okt. 7. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azelott is olyan volt, hogy összejötettek volna. Minek álltál vele össze? Ha meg nem tetszik minek vagy vele?
2023. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ne csak utalj neki, hanem mondd meg, hogy Jani, legyél igényesebb, mert zavar az igénytelenséged. 🙃
2023. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy ahogy ide leirtad
2023. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy felnőtt ember nem fog menni a "nevelése". Ilyen szituban lépni kell, KIlépni a langyos fosból csak gondolom te is kapcsolatfüggő vagy.
2023. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ess neki és szedd ki az orrszőrét.. vegyél neki ruhákat.. alakítható a legtöbb pali..
2023. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező!! Olyan emberrel jöjj össze, akit elfogadsz úgy, amilyen!! Miért gondolod, hogy neked meg kell változtatnod őt?? És hogy neked mindig tökéletesnek kell lenned?? Ez csak a te elvárásod magad felé. Szerintem felnőtt ember, és majd ő eldönti, hogy akar kinézni. Ha nem tudod elfogadni, keress mást.
2023. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Elég szomorú,hogy egy férfinek saját maga felé nincs annyi igénye,hogy a kinézetével foglalkozzon !

Az orrszőr és a szemöldök pár perces odafigyelés,a fodrászt nem is értem,az is alap.

A fogak rendbetétele viszont sajnos anyagi vonzattal is jár,de akkor is megoldható.

Ruházatban pedig szinte mindennapos,hogy az emberek más szóval nem lehet leírni,de topisak.Igénytelenek magukra sokan.

A " jóvanezígy" országa vagyunk, nőben,férfiben.


Aki pedig szóvá teszi,vagy ad magára azt kinevetik,kioktatják.Nem értek egyet éppen ezért a 6-ossal,ez nem így működik,hogy eldönti.Igenis tisztelje meg mindenki a családját,párját,barátját és az embereket azzal,hogy ápolt,ad magára és nem egy ősemberként megy közéjuk.

Nyilván a kérdező amikor összejött ezzel a férfivel,az nem volt ilyen,de belelustult a kapcsolatba és tudja,úgysem hagyják el.

Ha szólnak neki,hogy figyeljen magára és ezen megsértődik, bedurcul,akkor pedig nincs igaza.Mert a sértődőnek sosincs igaza,ezt ő maga is tudja.

Mindezt férfiként írtam és szégyellem magam az ápolatlan és lepukkant férfiak miatt !

2023. okt. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valahol Te vagy igénytelen, mert Vele vagy. Ő a saját igénye szerint él.
2023. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a házasságotok előtt is ilyen volt, akkor megérdemled, mert az ő akkori igénytelensége a te akkori és mostani igénytelenségedet is jól jelzi.

Ha pedig nem volt ilyen igénytelen, akkor valami nagyon komoly dolognak kellett történnie azóta ahhoz, hogy ilyen igénytelenné váljon, ez ugyanis nem történik meg egyik napról a másikra.

De az is elképzelhető, hogy te változtál meg -akár külsőleg akár belsőleg- olyan mértékben az együtt eltöltött idő alatt, hogy már nem érzi magát igazi férfinak melletted, és erről is árulkodhat az, ha egy férfi igényessége megváltozik a párja mellett.

Válaszd ki, hogy rá vagy rád melyik az igaz a felsoroltak közül.

2023. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Próbáltam már utalni rá"

Ne utalgass! Mi pasik csak a szavakból értünk. Nem szeretjük a virágnyelvet, az az egyik fülünkön bemegy, a másikon ki. Lehet, hogy pillanatnyilag megorrolunk a szemünkbe vágott hiátusok miatt, de hamar belátjuk, ha igaza van a párunknak.

2023. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!