Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromtól ezt az utést vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól ezt az utést vegyem figyelmeztetésnek vagy csak legyintsek a dologra?

Figyelt kérdés

Reggeli után párom mindent szanaszet hagyott a konyhába maga után,igy bementem hogy elkezdjek pakolni kozbe jeleztem neki hogy máskor legalabb az ures csomagolo papirokat maga utan kidobhatna,a kezembe volt a 0.5l es ures kolas flakon es ahogy ment el mellettem picit a vallara utottem vele es vittem tovabb a kuka fele es akkor ereztem h o pedig engem a kezevel hatulrol fejencsapott es annyit mondott mergesen hogy miert kell utni?!


Nem mondtam ra semmit,inkabb kijottem


Kesobb jutott eszembe apukam szavai amikor regen gyerekkent azt mondta nekem hogy jegyezzem jol meg

Ha egy ferfi egyetlen egyszer is megut azonnal hagyjam ott azt a ferfit,nehogy adjak masik eselyt.


Igazabol elsonek en utottem a valara viccbol a flakonnal....


Szerintetek?


2023. okt. 8. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Melyik csoportba jártok az oviban?
2023. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem legyintünk ütésre, mert pár hónap múlva te leszel majd a következő a hírekben akinek a szemeit nyomták ki.
2023. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kitana. ***** válasza:
77%
Ha meg akarsz halni, legyints nyugodtan, egyéb esetben tipli!
2023. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Neked sincs jogod megütni!


Más ha az eletedért harcolsz, de te kezdted, nem kellett volna megütni!


Hagyd el, mert ha amúgy nem segít, önző és egyebek csak feszkót generálna méginkább a jövőben.

2023. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Felnőtt férfi aki után egy nőnek kell elpakolnia, mert egyedül az sem megy neki, és erre még agresszívan is reagál.

Én idáig el sem jutottam volna vele

2023. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Tipli tőle...
2023. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Rám ütöttél volna flakonnal megkűttelek volna úgy utána hogy a kuka mellett csicsikáltál volna.
2023. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

#4 vagyok és nem értem miért vagyok lepontozva. Nem lehetne kifejteni?


Azért, mert a kérdező nő ő most nyugodtan oda csaphat a párjának "viccből" vagy mi? Ha egyszer lusta a párja nem verekedni kell, hanem elhagyni! De nincs joga megütnie a másikat, az más sztori lenne, ha szólt volna, hogy pakoljon el és úgy kapott volna, de nem az történt. Természetesen a férfinak sincsen joga megütni, de nem ő kezdte és nem olyat kapott, hogy a szekrény adta vissza.

2023. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Édesapád jól mondta, hallgass rá!
2023. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Nyolcas, ne idegesírsd magad. A buta feministák jártak csak erre!
2023. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!