Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire divat kiakadni ha vlmi elvárást fogalmaz meg a férfi a barátnőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha kiveszi a részét a teendőkből, nem kell kiszolgálni meg pótmamát játszani a nőnek mellette. De még ilyen esetekben is számon kérik hogy mi az hogy ő elvár vlmit a párjától, egy nőtől.(pláne itt az oldalon)
2021. máj. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írj konkrét dolgokat, mert ez így nagyon tágan értelmezhető.
2021. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát itt jellemzően azon megy a hiszti elsősorban, hogy a nőknek micsoda elvárásaik vannak a férfiakkal szemben.
2021. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általánosságban. Minden elvárás ami a nő felé irányul felháborító sokaknál, még akkor is ha nem csak a nő nyakába szakad mondjuk a háztartás.
2021. máj. 8. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

2-es tökéletesen igazad lenne, ha a hiszti szót nem írnád bele.

Van neked bármi fogalmad arról, hogy mit jelent a hiszti, vagy csak divatból használod?

2021. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pontosan ugyanaz, mint amikor egy nő írja az elvárásait és alatta hőbörögnek a szerencsétlenek, hogy miket akar. Azok háborodnak fel ezen, akik ezt nem tudják/akarják nyújtani, és kikérik maguknak, hogy ez valaki számára természetes és kívánatos. Nem hinném, hogy annak, aki szeret főzni és szívesen is veszi kézbe a fakanalat, annyira felháborító lenne az az elvárás, hogy a férfi örülne neki ha a párja főzne néha (az álatalad említett feltételekkel, hogy kiveszi a részét meg satöbbi). Ha a nő nem tud/akar főzni, akkor számára viszont ez egy visszataszító elvárás lesz, aminek persze hangot is ad. De ezt kezeld is így- más emberek más véleményeiként. A párkeresésnek ez a nehézsége, hogy megtaláld azt, aki számára az a természetes, ami neked is.
2021. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

*még akkor is ha nem csak a nő nyakába szakad mondjuk a háztartás"


Ezt úgy írod, mintha hálásnak kéne lenni érte.

2021. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Mond neked valamit az a szó, hogy "feminizmus"?
2021. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
nem értem az egészet! Ha egy nő feminista, akkor nekem azzal nincs dolgom. Ha más az elképzelése az életről, nincs vele dolgom. Meg úgy általában, ha nem megy valami, az annak a jele, hogy abba kell hagynom, vagy más utat kell választanom. Olyan nincs, hogy a NŐK utálnak engem, a NŐKNÉL nem vagyok jó. Vannak nők akik utálnak, vannak nők akiknél nem vagyok jó. Viszont vannak akik szeretnek akiknél jó vagyok. Egy ember legnagyobb csapdája ha általánosít, és annak megfelelően helyezi bele magát a világba. Miért akar sok ember mindenkinél jó lenni? Miért hiszik azt, hogy mindenkinél rosszak? Miért hiszik azt, hogy mindenki ilyen vagy olyan? Annyira önsorsrontó az egész!
2021. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az egyik legutóbbi kèrdèsedre kapott válaszok ihlettèk ezt a kèrdèsedet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ne ebből indulj ki. Az a baj, azèrt kapsz ilyen válaszokat, mert kièrezni benne, hogy a nő dolgának tartod a háztartási feladatokat, te meg vagy a jó fej, hogy besegítesz. Ezen a kèrdèseden is èrezni. Ès azèrt óriási tèvedèsben vagy.

Olyan elvárásaid legyenek, amiket te magad is megteszel, vagy megteszel helyette mást, amit a másik meg nem. Amolyan munkamegosztás.

De ha meg ennyire ragaszkodsz a női-fèrfi szerepekhez, akkor te meg vègezd a "fèrfi" feladatokat. Jah, hogy olyan nem is nagyon van a 40nm-es kis panelotokban?


Azt meg ne szajkózod, hogy nem kell neked pótmama. Mert azon kívül, hogy beraksz 1-2 mosást, meg elpakolsz magad után, mást nem nagyon csinálsz, ha a barátnőd nem főz, rohansz anyucihoz enni. Eszedbe nem jut, hogy akkor te megemeld a fakanalat. Mert az már nőkènt az ő feladata lenne... Na itt a baj...

2021. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!