Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy ebbe a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy ebbe a kapcsolatba csak én éltem bele magam?

Figyelt kérdés
Adott két 30+-os ember. Megismerkednek, tetszenek egymásnak. A táv 60 km. A pasi elvárja hogy a csak menjen le hozzá mindig. Beszédtémájuk nem igazán van, mert a pasi nem szeret az érzéseiről beszélni. Elvárja a főtt ételt, a rendet, ha a csaj nála van. Napközben nem keresi a csajt, nagy nehezen válaszol csak ha a csaj ráír. Élőben pedig megy a szeretlekezés. Jól érzem hogy ez a pasi valójában a szerelembe szerelmes és én, mint személy rohadtúl nem érdeklem? Megírtam neki hogy nekem ez így nem oké. Erre annyi volt a válasza, hogy rendben... Mi a facért akar egy ilyen pasas kapcsolatot? Minek ámítja a másikat? Valaki magyarázza már el nekem, légyszi.
2023. okt. 9. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy idarendel magához és még főznöd, takarítanod is kell, hétközben meg elfelejt?


Akar ki is ez a csaj, jó nagy balek. 🤣🤣🤣🤣

2023. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"mi a facért akar egy ilyen pasas kapcsolatot"


Butuska. Hétvégén jön az ingyen bejárónő, főzőasszony és prosti.

2023. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerelembe szerelmes, semmibe és senkibe nem szerelmes, csak használ, te meg megcsinálod neki és ez így kényelmes számára. 19/L
2023. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, hogy te csak ingyen prosti és bejárónő voltál neki. Ez nem kapcsolat volt a részéről, hanem csak a kihasználásod.
2023. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég gyér kihasználós "kapcsolat". Gyakorlatilag minden fel van benne sorolva, amiből már 1-1 dolog magában is megkérdőjelezhető lenne. Mióta tart ez, és miért éri meg neked? Mi volt az a plusz, amiért maradtál vele eddig?
2023. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mondhatnám hogy nagyon vágytam egy normális, komoly kapcsolatra. Az első találkozón ezt meg is beszéltük. Ehelyett ez lett a vége. Szerinte én vagyok az, aki nem adott bele mindent... Ahha... Holnap lezárom az egészet és örülök hogy ennyivel megúsztam. Egyébként 1 hónapot ölel fel ez a -kapcsolat-
2023. okt. 9. 21:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte én vagyok az, aki nem adott bele mindent"


Csak nem kevés volt a só a levesben? Többet kellett volna adnod bele.

2023. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Remelem, azert a szamlat kikuldod neki, 10000 ft-os oradijjal, hogy ne legyel teljesen balek. Egyeb szolgaltatasokat is beleszamithatsz. Mondd, hogy nem ingyen csinaltad a cseledmelot honapokig.
2023. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte én vagyok az, aki nem adott bele mindent..."

Ehh, ezekután főleg ne legyen szemernyi kétséged se, nagyon jól teszed hogy kidobod. Sajnálom hogy így kihasználtak. Legközelebb szerintem próbálj jobban odafigyelni arra amit a leendő párod udvarlás alatt mond, és arra amit valójában tesz. Ha nagy közte az eltérés, meg sorra jönnek a nem teljesülő ígéretek, akkor jobb bele se menni.

2023. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, válaszokat. :) Ment a zöld kéz mindenkinek. Hajlamos vagyok naívnak lenni... ezen dolgozni fogok.
2023. okt. 9. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!