Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk. Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk. Ugy érzem én jobban szeretek ebben a kapcsolatban. Mi lehet a probélma?

Figyelt kérdés

Mar oktoberben hozzakoltozom hozza. Csak annyi a baj, hogy ugy erzem minden fontosabb nekem. O kb minden hetvegen a barati tarsasaggal log akiket en is ismerek. En Londonban elek o pedig otthon. Tudjuk nincs sok szabadsag otthon es igy szinte mindig csak en megyek. Mindig azt nezem hogy tudnek menni minel surubben hogy minel tobbet egyutt tudjunk lenni. Viszont vissza ezt nem erzem. Ha o itt is van nalam pl. a multkor hazament vasarnap mert hetfon ejszakara ment es hogy hetfon ratudjon pihenni ne utazassal menjen el a nap. Viszont en ha nala vagyok ha 4 orat is alszom se gond az a lenyeg ha 1 oraval tobbet tudok lenni vele megeri. Megeri minden perc nekem vele. Csak vissza miert nem igy jon? Probaltam vele beszelni rola de az a valasz hogy pihennie kell, meg miert most gondolkodom ezen ez mar elmult...


Tenyleg a legcsodalatosabb ember akit valaha ismertem. Csodalom ot a talpatol a fejebubjaig. Sok mindenre megtanitott es tudom hogy o is szeret. Husegesek vagyunk egymashoz ez 100%.


Normalis ez a ferfiaknal hogy ok ilyen gyorsan beletorodnek a hianyba? Mondja mindig, hogy szeret es en ezt tudom is. mint irtam megvan tervezve minden. Csak pl. itt is az hogy szerintem ha en nem mondtam volna hogy hazamegyek hozza nem tudom most mi lenne.


Normalis az en kiakadasom vagy normalis az o viselkedese es csak egy hisztis lany vagyok?



2021. jún. 29. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te jobban ragaszkodsz, ő elvan magában. Nem várhatsz el hasonló ragaszkodást. Én a helyedben visszavennék, mert ezzel is csak azt éred el, hogy még kevésbé várja a veled töltött időt.

Részéről az érzelmek nem olyan mélyek és ezt kikövetelni nem fogod tudni

2021. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy bunkó aki leszarja az érzéseidet és nem törődik velük.

A hisztis nem te vagy, valami van a háttérben, talán egy másik aki miatt haz kell rohanni, hogy ne legyen feltűnő. Ne ringasd magad álmokba, semmi értelme.

2022. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!