Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátom elnyom kapcsolatban. Szerintetek jogosan vagyok “kiakadva”?

Figyelt kérdés

Tehát a sztori az, hogy nem tudtam, hogy a barátom 5x annyi lánnyal barátkozik, mint fiúval, és úgy mentem bele a kapcsolatba. Toxikus

kapcsolatból származok, ahol senkinek semmi ellenkező nemű barátja nem lehetett (meg igazából nem is vágytam rájuk, mert ilyen korban minden fiú csak azért ismerkedik, hogy betegye). Ezek a dolgok időről-időre derültek ki, még a kapcsolat elején rengeteg lányról mesélt nekem, meg hogy ezt is ismeri, azt is ismeri stb. Voltak olyan napok, mikor kettesben voltunk, de közben folyamatosan fél órákat csacsogott más lánybarátnőjeivel. Ezek nyilván zavartak, és mikor felszóltam ellene, neki állt feljebb, mivelhogy több éves barátságot egy kapcsolat miatt nem akar felrúgni. Jó, oké, megértem, igaza van. De ezek a lányok közül vannak többen, akiket ő szépnek tart, illetve akiknél próbálkozott, vagy nála próbálkoztak valamikor, még is megmaradtak barátoknak. Illetve vannak 2x annyi idős nők is, akik jóba vannak a barátommal, anyukák is, akik pl a chatben a barátomat “fiamnak” szólítják. Sőt haverok chatjében olyat is olvastam, hogy szintén egy idősebb hölgynek, aki “szigorúan” csak barát, a mű cicijéről áradoztak. Illetve amin kiakadtam legutoljára, volt egy csaj, akit a barátom pont előttem fel akart szedni, csak nem sikerült neki. Barátkoztak tovább, és azután meg azzal az indokkal nem akarta lerázni a csajt, merthogy a barátokat előbbre tartja, mint kapcsolatot. Kezdek kicsit besokallni. Őszintén, engem rohadtul zavar ez a sok szép lánybarát, akikkel körülveszi magát, és hogy el vagyok nyomva, mert hiába mondok akármit is, az én szavam semmit sem ér, sőt hiába olvasok pikáns tartalmú üzeneteket, én vagyok a sz@r féltékény, mert jajj évek óta barátok, és ilyeneket írogatnak egymásnak. Jó, oké, mostanában egy szót se szóltam, hogy engem ez zavar, meg amaz zavar, mert tudom, hogy nem ér a szavam semmit, vagy kiveszekedi, hogy én ezt ne szabjam meg, meg úgy kanyarítja az egész beszélgetést, hogy jajjj ők a barátaim, nem szólhatsz bele. Hiába féltékenykedek, max nem mondja el, hogy találkozott ezzel meg azzal (nagyon sokszor utólag derül ki, hogy találkozott, kávézott x-szel meg y-nal, pedig tényleg nem veszekedtem, és nem mondtam, hogy ne találkozzon velük). Nekem rohadtul megalázó ez a helyzet, hogy a barátnő ellenére még fenntartja a 40 másik lánybarátnővel a kapcsolatot. Sőt volt olyan csaj ismerős, aki számonkérte, hogy mit foglalom le ennyire a barátomat, mert hogy ők már hetek óta nem találkoztak. Szóval röviden, nagyon elnyomva érzem magam, hogy nekem csak kuss a nevem, és nem szólhatok bele az ő kapcsolataiba, és nem veszi figyelembe, hogy nekem mi esik rosszul és mi a megalázó.

Ti hogyan kezelnétek? Jogosan zavar? 22L,22F


2022. máj. 25. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy utólag derül ki ha találkozik valakivel? Meg úgy is fogok csak kussolok szöveg? Ez aztán kapcsolat, így én is azt hinném hogy basni járnak össze. Ha ennyire sutyiban kell mindent.

Meg mi az hogy a női ismerős kéri számon? Foglalkozzon a saját párkapcsolatával.. ha nem jó az időpont a talira nem kell magyarázkodni.

2022. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak lány barátaim, mondjuk a legtöbbel már sajna nem tartom a kapcsolatot ilyen-olyan okokból. De azt tegyük hozzá, hogy nyilván a párját többre tartja az ember mint "csak egy barát"-ot. Legalábbis általában.

Ha egy csajjal évek óta ismerjük egymást én se szakítanám meg a kapcsolatot, de azért nem 40 lánybarátról beszélek... Meg szerintem ha lenne barátnőm ők is jóba lehetnének, és lehet ezzel ki is lehetne küszöbölni a féltékenységet.

Szerintem ha 2-3 lányról lenne szó és tényleg nagyon jóba vannak stb, akkor nem kéne bele szólj de ha tényleg 5x annyi csajjal barátkozik mint sráccal az már lehet gázosabb.

Bár ez a saját véleményem. Én se tiltanám meg barátnőnek hogy találkozzon a fiú barátaival. 20/F

2022. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megalázó a helyzet, akkor nem mindegy, hogy más mit mond? Vagy ha 10 idegen azt mondja neked, hogy ez szerinte rendben van, akkor onnantól téged sem zavarna? Ha ő ilyen, és mindig is ilyen volt, akkor vagy elfogadod a helyzetet, vagy megállás nélkül veszekszel vele, vagy keresel olyan párt, akivel egyeznek a nézeteitek.
2022. máj. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Ebben semmi peoblemat nematok, neked onertekelesi gondjaid vannak vagy csak siman szarba se veszed magad, a pasidnak te is csak egy vagy a tobb tucat noi ismerosei kozul... Normalis emberek koreben elegge ertheto es elfogadott hogy egy konlegesnek tartjuk a tarsunkat. Nalad ez nincs meg ess ugy tunik nem is feltetlen kell neked ez, mintha csak vagynal ra
2022. máj. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!