Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szakítás után megkönnyebbült és miért?

Figyelt kérdés

Általában fájni szokott. Legalábbis eddig így volt nálam. Szakítottam és óriási nyugalmat érzek. Nem vágyom arra hogy írjak neki, nem várom hogy ő nekem. Nem hiányzik, pedig nemrég másképp éreztem.

Töröltem közösségi oldalról, nem bántam meg.


2023. okt. 12. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

00:00 kor, szép :D


Elején szar volt, később örültem amiért dobott.

Jót tesz nekem a sok szabadidő, meg nem vagyok máshoz kötve, nemkell alkalmazkodnom.

Jó érzés :)

2023. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A legelső kapcsolatom egy rémálom volt. Amikor végre megszabadultam tőle, mintha újjászülettem volna.
2023. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

mikor ki dobott nagyon rossz volt.


mostanában sikerült fel dolgozni és már úgy vagyok vele hogy jó hogy ki dobott mert úgy sem volt közös jövőnk.

2023. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Volt rá példa sajnos.


Az egyik egy 3 éves kapcsolat volt, amit igazából fél év után be kellett volna fejezni. Sőt, lehet, hogy el se kellett volna kezdeni. De azért az első fél évben voltak szép dolgok. Aztán meg minden csak a pénzről, meg a veszekedésről szólt. Az utolsó évben egyetlenegyszer sem találkoztunk. Eleve távkapcsolat volt (bár azért ha rajtam múlik, minden hétvégét együtt tudtuk volna tölteni), de ő a legnevetségesebb indokokat is képes volt felhozni, hogy miért nem tud találkozni. (A kedvencem az volt, hogy "délelőtt boltba megyek". Mármint egy sima vegyesboltba, 5 percnyire a lakásától kenyeret, tejet, meg párizsit venni. És ettől ő fáradt lesz, és úgy már nem lenne értelme találkozni.) De azt, hogy mikor és mennyi pénzt kapok, jobban tudta, mint én. Még adtam egy utolsó esélyt, a legutolsó találkozásunktól számítva pont egy évre, ha akkor hajlandó találkozni, akkor teszek egy próbát megbeszélni vele, hogy akkor mi, és hogyan legyen, és esetleg hogy tudnánk ebből újra egy normális kapcsolatot csinálni. De természetesen azt is lemondta. Na, én ekkor mondtam ki, hogy vége. Kb. 2-3 napig felemás érzéseim voltak, egyrészt megkönnyebbültem, hogy legalább nincs több veszekedés, meg nem kell napi szinten idegeskednem miatta (meg amiatt, hogy vajon mikor miért mondja le a találkozót), másrészt viszont rossz érzés volt, és hiányzott. De pár napra rá már éreztem, hogy jól döntöttem, sőt, már rég meg kellett volna hoznom ezt a döntést. Aztán utána nagyon jó barátok lettünk, de újra a kapcsolatba nem akartam belevágni. Végül aztán a barátság is pár évre rá megszakadt.


A másik eset ezzel ellentétben egy extrém rövid "kapcsolat" volt. Kimondtuk, hogy együtt vagyunk, másnap lefeküdt mással. Illetve... nem, nem másnap. Még aznap este, egy random buliban, egy random idegennel. Aztán szakított, utána meg egy hét múlva megint összejöttünk. Aztán 1-2 nap múlva szakított, majd egy hét múlva megint összejöttünk. A negyedik etap végén aztán végleg szakított, és... valahogy hatalmas megkönnyebbülés volt. Kicsit szomorú voltam azért, mert vége, de elképesztő módon megkönnyebbültem, hogy nem kell mostantól amiatt aggódni napi szinten, hogy vajon mikor szakít újra, vagy mikor csinál valami egyéb váratlan baromságot.

2023. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két éves kapcsolat, amiből az utolsó év szenvedés volt, de igazából fél év után már szar volt. Már nagyon érett a dolog. Aznap még sírtam, utána másnaptól mindenkit beavattam, hogy milyen szarul bánt velem, és egy egy ilyen kibeszélés után mindig rájöttem, hogy a lehető legjobb döntést hoztam.
2023. okt. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én azonnal megkönnyebbültem, én kezdeményeztem a szakítást. Egy percre se bántam meg soha. Azt hiszem, azért mert össze se kellett volna jönnünk, inkább baráti volt a viszonyunk és nem haladt előre. Ígergetés mindig volt de a tettek azt mutatták, hogy szinte minden fontosabb nálam. Ragaszkodtam hozzá, mert egy nagyon kedves ember, és túl sokáig hezitáltam, hogy mi legyen, hiába éreztem, hogy nem jó valami, próbáltam győzködni magam, hogy jobb lesz. Aztán végül mikor szakítottam, csak a megkönnyebbülést éreztem. Ő kikészült sajnos, de ma már ő is azt mondja, hogy ez volt a jó döntés.
2023. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 12 év után éreztem igy, most lett vége, de közel 2-3 éve zajlik a folyamat lelkileg, hogy ennek most már vége, és amikor megmontam, hogy vége, rá 4 napra a szinét sem láttam, nem hiányzik, töröltem mindenhonnét, pezsgő bontás juhééééééééééééééééé

akkor szokott fájni még, ha nincs lezárva, ez a folyamat kinek meddig tart és mennyi idős attól is függ..


gratulálok üdv a csapatban :-)

2023. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!