Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van közös otthonunk. Szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közös otthonunk. Szeretném széppé tenni,és teszek is érte.(anyagi, és munka is) Régebbi ház,nem új építésű. A barátom viszont, alig akar rá költeni,inkább a saját hobbijaira rakosgatja el a pénzt. Mindent tőlem vár..Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve boldogítjuk egymást, de nem nagyon erőlteti meg magát,hogy kialakítsunk egy közös életteret,ami szép is, igényes. Neki tökéletesen megfelel,ahogy van, a kapcsolatban én vagyok a mozdítórugó. Ha mondom neki,hogy ezt kellene megcsináltatni,meg erre és arra lenne szükség,vagy halogatja,vagy szimplán kijelenti,hogy majd meg lesz csináltatva, vagy megcsináljuk (bár utóbbit kétlem). Mit csináljak?Szerintem neki is épp úgy érdeke az,hogy fel legyen széppé újítva,nem csak az enyém. Csak én tegyem bele a pénzem és a munkámat? Ez így nem fair játék..Én is költhetném a fizetésem a hobbijaimra, de nem teszem,inkább spórolok,hogy legyen új bútor,stb..Ő meg tesz rá..
2023. okt. 12. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Másra van igényetek. Így nem lehet közös otthont kialakítani.

Azért vár tőled mindent, mert te akarod azokat a dolgokat, ő pedig nem.

Így sem leszel mozgatórugó. Ha nem akarja, vagy mást/máshogy akarja, nem fog megmozdulni. Kár beletenned a pénzedet és a munkádat.

2023. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Mit takar a közös otthon? Albi? Valamelyikőtök tulajdona? Vagy már 2 év után közös ingatlant vettetek? Nem mindegy.
2023. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,valamelyikőnk tulajdona.
2023. okt. 12. 11:06
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A kisgyerekeket szokta noszogatni az anyjuk. Az igenytelenseg peldaul itt kezdodik.
2023. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom te vagy nő. A pasit valahogy meg kéne a fogni a farkán keresztül és akkor azt csinálná, amit te akarsz, amit te mondasz neki. Amíg ez nem sikerült, semmit se fog csinálni ezekből a dolgokból és pénzt se fog áldozni ezekre a dolgokra.
2023. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

És melyikőtöké? Miért kell minden lényeges információt fogóval kihúzni? Mindegy...

Ha a tied, akkor persze, hogy nem öl bele pénzt. Ha az övé, akkor meg te jó hülye vagy, hogy más ingatlanába öntöd a pénzed. Holnap kirak és egy fillért nem látsz viszont.

2023. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Kérdés, hogy melyiktek tulajdona. Ha a tied, akkor érthető, hogy óvatos, és esetleg motiválatlan is.

Ha az övé, hát akkor passz.... lehet, hogy alapból is egy "jóvanazúgy" típus.

2023. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az övé, de ha már elvett feleségül is, akkor nem csak az övé már. Tehát nem is értem ezt a motiválatlanságot.
2023. okt. 12. 11:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Eleve olyan házat meg sem vett volna a párom, ahol benőtte a dudva az udvart. Normális ember, körülnéz,mielőtt házat vásárol.
2023. okt. 12. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
A párod vagy a férjed? Mind a kettőt írtad már. Nem mindegy.
2023. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!