Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tabletta nélkül meg tudtàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta nélkül meg tudtàtok oldani, hogy csak tervezett időben legyen kisbabátok, illetve jogosan bosszankodom emiatt most?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom a párommal, de egyelőre még tanulok (ez lesz 30 éves koromig), így annyira nagyon biztonságos karrierem sincs még, van hol laknunk, de megbeszéltük, hogy egyelőre nem akarunk babát, inkább gyűjtünk, hogy a lakásból ház lehessen, előbb egy lagzi, babaváró hitelt is tervezünk majd felvenni, de mindent csak szép sorjában.


Nem stresszelünk annyira a védekezésen amúgy, óvszert használunk, általában így is megszakítással, kiveszi időben. Viszont tegnap, a ciklus 7. Napján (későn ovulálok mindig, ezt elég jól tudjuk már), póz váltáskor tudom, hogy levette az óvszert.


Én nem akarok ebből ügyet csinálni, megbeszéltük, hogy akár becsúszhat a baba, de most hirtelen annyira ijesztővé vált az ötlet, hogy nem tudom, hogyan mondjam meg neki, hogy én most nem akarok annyira felelőtlen lenni.


Persze, kihúzta időben, de ciklus első felében ilyet még sosem csinált, mensi előtt néhány nappal szoktuk óvszer nélkül és sosem lett baj, na de az első felében?


Nyilván nem nekem akart ártani, csak elképesztően be volt indulva.



2023. okt. 12. 14:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Fuj
2023. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, 100% védekezés nincs, csak ha nem szexelsz. Igen, mindig benne van a pakliban egy nem tervezett terhesség, még óvszerrel is, az sem 100%-os. Nekem személy szerint a szex élvezete sokkal fontosabb, mint a 100%-os védekezés, de pont ezért csak olyan kapcsolatban szexelek, ahol akár gyereket is vállalnék, ha úgy adódna. És igen, volt, hogy idő alatt becsúszott a terhesség és hirtelenjében meg is ijedtünk mindketten, de aztán szépen átterveztük az eredeti koncepciót a megváltozott helyzetnek megfelelően. A terhesség sajnos nem maradt meg (mert ez is mindig benne van a pakliban), akkor megint újraterveztünk. Ezt hívják úgy, hogy élet. Mindig mást hoz, mint amit eltervezünk és bizony ilyenkor felül kell bírálnunk az elképzeléseinket.

De ha neki fontos az óvszer nélküli szex (és egy stabil kapcsolatban miért ne lehetne az), akkor legyetek szívesek kommunikálni egymással és válasszatok a rendelkezésre álló több tucatnyi védekezési mód közül, ami biztonságosabb, mint a megszakítás (mert az még mindig nem védekezés, mensi előtt sem!). Fura is, hogy ha nem akarsz gyereket most semmiképp, akkor miért választasz egy olyan védekezési módot, ami a legkevésbé biztonságos. A ciklus BÁRMELY napján lehet teherbe esni, hidd el, tapasztalatból írom!

2023. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint elvetélnék, mert méhsövényem van... úgyhogy próbálunk betervezni egy műtétet. Inkább a vetélés miatt aggódom, nem is a baba miatt, mert megoldanánk és nyilván barmikor szeretném a gyerekemet
2023. okt. 12. 14:18
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos kiadnám az útját annak a pasinak, aki a tudtom nélkül aktus KÖZBEN leveszi a gumit. Mégis mit képzel?!
2023. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj meg, de ő szarik rád egyértelműen. Ő nem babát akar, hanem óvszer nélkül dugni és egyáltalán nem érdekli, hogy te veled mi lesz. Miért vagy még vele? ^^
2023. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

A szex közbeni óvszerlevétel (engedély nélkül) jobb helyeken bűncselekménynek minősül.

Ilyen embernek egy kávét nem főznék ezek után, nem, hogy gyereket vállaljak vele, meg összeházasodjunk, házat vegyünk.

Az első hozzászólóval értek egyet, “fuj”.

2023. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarsz babát erre fel felelőtlenül engeded neki gumi nélkül! A naptár, az ovu sem biztos garancia arra, hogy nem eshetsz teherbe! Persze, hogy leveszi a kottont hiszen látja,tudja, hogy milyen óvatlan vagy! Mi a lópikuláért szexelsz védekezés nélkül is ha egyszer állapotos nem akarsz lenni? Te vagy a legnagyobb hibás! Haragudj inkább magadra.
2023. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Akkor ezt mondd, a párodnak is! A műtétig pedig mindenképpen védekezzetek rendesen! Nyilván jársz nőgyógyászhoz, egyeztess vele a fogamzásgátlásról, nem is értem, hogy ez eddig miért nem történt meg. Az enyém minden egyes alkalommal felhívja rá a figyelmem és le is szedné a fejem, ha megszakítással védekeznék, mikor semmiképpen nem akarok gyereket. (Az akarok, de picit később, az más...)
2023. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
4-6: Megbeszélték, hogy becsúszhat a baba! A kérdező utólag gondolta meg magát, leírta!
2023. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
#9 ha becsúszhat a baba, akkor sem veszem le a gumit. Ha becsúszhat akkor vagy felveszem a gumit, vagy nem. Nem menet közben veszem le. Wtf?
2023. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!