Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés

Párommal több mint egy éve együtt vagyunk és már együtt is élünk

Mindig csak magára gondol engem nem vesz figyelembe hogy én mit szeretnék és csak a rosszat látja bennem úgyszint a szülei is és ő megy azok után.

A legnagyobb probléma az hogy nem akar el kiöltözni onnan ahol jelenleg vagyunk vagyis a szülei kert szomszédságából ahol kerten keresztül át tudnak járkálni és mindig okoskodnak mit csináljunk meg hova mit rakjunk a saját kis fészkünkbe ami engem nagyon zavar és többször említettem már neki de ő nem látja be hogy ez nem jó ha mindenbe bele szólnak és nem áll ki mellettem

Engem már el hordtak mindennek és nem védett de ha én vettem a számra őket akkor nekem rontott mint egy oroszlán

Segítségük a szájuk jártatásán kívül nincs viszont az én szüleim segítenek ahol tudnak de neki meg ez nem tetszik

Most hétvégére is nagy vitázás után tudtam csak rá venni hogy jöjjünk el a családomhoz mivel meg lettünk hívva egy kis össze jövetelre és elég sűrű programok szoktak lenni nálunk nyáron

Az ő szülei még annyi sem hogy legalább beszélgetni hívnának vagy bármi de rá tudott irni az apja messengeren hogy mi hol vagyunk meg mi dolgunk van nem kéne otthon lenni stb..mintha élmény beszámolót kellene tartani neki

Nekik az is természetes ha el jönnek hozzánk csak úgy ki szolgálják magukat abból épp amit látnak ami már szerintem pofátlanság

Nagyon túl mennek a határon és még nagyon sok dolog van amit nem írtam le

Nem lehet a párommal meg értetni hogy ez igy nem jó

Mintha fordítva lenne az a familia be kötve.



2019. márc. 31. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem egyértelmű, hogy mit kéne tenni ebben a helyzetben... csak sajnálni tudlak... no offense...
2019. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj szeretem és ezért félek elválni de érzem nem jó
2019. márc. 31. 08:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

“Mindig csak magára gondol engem nem vesz figyelembe hogy én mit szeretnék és csak a rosszat látja bennem úgyszint a szülei is és ő megy azok után.”


Most mi a kérdés?

2019. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, szereted, ès? Ez az kb. egyetlen èrv lehet, ami mellette szól. Ellene meg nagyon sok. Boldog vagy így? Nem. Állandó a vita, feszültsèg. Látsz ebben így bármi jövőkèpet? Èn nem látnèk. Aki ennyire a családját majmolja, ès konkrètan sz.rik a párkapcsolatára, az nem fog változni. Láthatod te is, hogy beszèlni nem tudsz vele, semmilyen változtatásra, kompromisszumra nem hajlandó. Mit vársz így ettől a kapcsolattól? Így nem lehet èlni.
2019. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz benne? Őszintén nem értelek.

Nyilvánvaló, hogy téged a saját párod se tekint ott családtagnak. Más még vendégségbe se egy oda, ahol nem látják szívesen, nem hogy odaköltözzön.

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Ennek tudatában döntsd el, hogy te így akarsz élni életed végéig?

Boldog vagy?

2019. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

H mi baj vele? Semmi. Ő egy ilyen ember: nem áll ki melletted, nem vált le a szüleiről, nem nőtt fel egy párkapcsolathoz. Jogában áll ilyennek lenni. Neki jó úgy, ahogy ő él.


Mi a baj veled? Semmi. Te egy ilyen ember vagy: nem szereted, ha beavatkoznak, nem szereted, ha nem vagy egyenjogú, törekedsz az érzelmi biztonságra. Jogodban áll ilyennek lenni. Neked jó az, ahogy te élsz.


Mi a baj a kapcsolatotokkal: diszkompatibilisek vagytok. Vagy lekommunikáljátok a kialakult helyzetet a megoldás érdekében, vagy nőni fog köztetek a feszkó, majd eszkalálódik.


Jobb lenne, ha a kommunikáció és/vagy eszkaláció a gyermekvállalás előtt történne. Ne rontsátok el egy harmadik személy életét.

2019. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem elmúlik, jön màsik, jobb is jöhet, ha jól vàlasztasz. Az ilyen pasik/nők akik ennyire függnek a szülőktől, később is gondot fognak okozni. Kell ez neked? Amit leírtál, az csak a jéghegy csúcsa, ami téged irritàl ebben a kapcsolatbam, de csak 1 éve vagytok együtt. Na most tegyél hozzá 10 évet, 2-3 gyereket, gyülölködő anyóst/apóst és a jővendőbeli férjed rigojáit, akinek a hozzáállása már most is idegesít. Mi lesz később? Ezen gondolkozz el és ha tervben van a gyerek, még ne szülj. Így csak szépen kisétálsz egy kapcsolatból.
2019. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vele nincs semmi baj. Talált egy lábtörlőt, és beletörli a trágyás gumicsizmát is. Ahogy a szülei is.

Veled mi a baj, hogy lábtörlőnek állsz önként?

Amíg nem változtatsz, nem fáj eléggé.

2019. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy apró kérdés: nem lehet, hogy néha igazuk is van a szüleinek? Nem vagy esetleg rendetlen? Lehet téged nem tanítottak meg arra, amiket a szülei javasolnak. Inkább próbáljál figyelni rájuk. Nem írtad, miért nem kellesz a fiú szüleinek? De ebből a "kapcsolatból" semmi jó nem fog kisülni, jobban tennéd, ha otthagynád minél előbb.
2019. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Nem vele mi lehet a baj, hanem veled mi lehet a baj. Egy baj mindenképpen van, az, hogy nem tudod otthagyni, pedig nyilvánvaló, hogy illetek egymáshoz.Inkább azt kérdezd meg, mi lehet veled a baj, hogy a szülei nem fogadnak el.És azt mondd el nekünk.
2019. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!