Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy mit csináljak? 36/F

Figyelt kérdés
Az élettársam miután haza jövök a 10 órás munkából akkor vagy általában rá 1-2 órára haza jön. És elkezd velem ordibálni, torkaszakadtából úgy, hogy az egész lépcsőház hallja, hogy mi az, hogy én nem mosogatok el és nem takarítok ki amikor ő oda van. És többször a fejemhez vágta, hogy dögöljek meg, eltaposni való szutyok féreg vagyok meg már a barátnőinek is kibeszélte a saját párját. Megjegyzem nem dolgozni mert nem dolgozik azóta sem hanem a barátnőivel nevetgél, költi el a körmére, szépség ápolási termékekre a pénzemet. Szerencse, hogy a fél fizetésemet magamra teszem félre amiből az albit és rezsit is mindig én fizetem. Abba néha mondjuk bele ad abból a pénzből persze amit neki szánok én ugye. Ezeket meg mondtam neki is, most megmondtam neki, hogy egy lusta semmi nem, hogy nem dolgozik de a női munkákat sem csinálja meg. Főzni is csak akkor szokott amikor neki kell valami. Erre ő hozzám vágta azt, hogy amikor még nem laktunk együtt volt egy hosszabb idő amikor munkanélküli voltam. És azt mondta, hogy a nők megtehetik. De az a férfi aki kihagyás nélkül 18-20 éves korátol 60-ig nem dolgozik az nem férfi. Még az egyetemistákat is lenézi. Nem tudtam sokáig dolgozni ,mert a múltban történtek dolgok akkor bevallom 1,5 évig kb a szüleim tartottak el és akkor még nem gondolkoztunk össze költözésen. De elkezdtem megint és 2,5 éve dolgozok mivel magamra vagyok utalva mostmár szünet nélkül. Megbeszéltük azt, hogyha össze költözünk okkor viszont neki is elkell mennie dolgozni. Mert azelőtt úgy voltam vele, hogy leszarom mennyire költi a szülei pénzét az ő dolga és a szüleié mennyit adnak neki mert nem vagyok olyan ember. Úgy vagyok vele, hogy akkor elég elkezdeni mert egyszer úgy is dolgoznia kell mindenkinek. És akkor úgy is elkell kezdeni ha megakar élni az ember. De úgy látom ez csak a magányos nőkre és férfiakra igaz sajnos. Vannak még férfi, nő ismerőseim akik 25 egy kettő még 30 éves kor felett is szülei nyakán lógtak. Úgy, hogy nem is tanultak, vagy volt 1-2 pihenő évük legalább. Érdekes mindegyikből lett valami nők és a férfiakból is 35 felett. Van aki két gyermekes családapa és teljesen jól eltudja tartani a családját. Én is 28 évesen kezdtem, nem jártam ki egyetemet de van kettő szakmám is. Persze érettségim is. Közöttük egy 5 éves informatikusi szakma. Amiben jelenleg is dolgozok. Bevallom két év lazálásom nekem is volt huszon évesen. És akkor okom sem volt rá erre. De ő mikor összeköltöztünk eleinte mindig kereste a kifogásokat, pár hónap múlva már tényleg elkezdtem mondani neki, hogy mostmár nincsennek ott szüleink. Az enyémek már amúgy sem tudnának 65-höz közel eltartani lassan nyugdíjba kell menniük jól bírják és elvileg öt évig tudják csinálni még, de örülök annak, hogy végre már nem velük kell, hogy együtt éljek neki a 50 éves szülei viszont majd eltudják ha szépen dobom. Én pedig az egész vagyonomat költhetem magamra. És mostmár tényleg kezd elég lenni mert több mint 2 éve nem dolgozott semmit. A fiatalkorát úgy gondolom elég jól kiélte lehet, hogy még csak 27 éves de ő is összeakart költözni szóval mostmár ideje lenne ha ehhez viszonyulna ő is. Egyetlen esetben érteném meg a dolgot amúgy akkor, hogyha gyereket vállalnánk és pár éves koráig kellene olyan aki felügyeli. De nem ő lesz a gyerekeim anyja. Szóval szakítsak vagy legyek erős személyiség és adjak neki esélyt a változásra? Persze csak úgy, hogy megmondom neki, hogy vagy befejezi ezt és beletesz ő is a háztartásba vagy tudja merre az ajtó?

2023. okt. 12. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
"többször a fejemhez vágta, hogy dögöljek meg, eltaposni való szutyok féreg vagyok" - És te még gondolkozol, hogy szakíts-e?
2023. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Maradj vele. Ez tök normális dolog.

Ja nem.

2023. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

nincsenek barátaid? általában őnekik kéne mondani, hagyd ott ezt a buta libát.

kérlek, hajítsd ki az utcára minden cuccát, meg cserélj zárat :'D :'D

kérlek, inkább nő nélkül halj meg, de ezt így ne.

másrészt meg fiatal vagy szinte :D nincs szükséged erre a szarra akivel együtt " élsz " .....

F

2023. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
51%
Egyértelmű ez egy pénzéhes, idegbeteg, kényes, szajha aki ha eddig nem tudott megváltozni ezután sem fog. Nyugodtam megmondhatod neki azt amit a végén leírtál amúgy úgyis menni fog. De ha nem akkor következőleg ne tűrj el sokat neki, hanem dobd ki a picsába ha nem akar változtatni még csak fokozatosan sem. Viszont akármi is lesz még vagy 5 évig ne, hogy elvedd feleségül gyereket meg főleg ne vállalj vele. Nem akarok szánalmas lenni de én a helyedbe megcsalnám ezt a kurvát és más nő után kutakodnék. És ha találsz akkor menjél ahhoz ezt pedig dobd. Utálom azt ha valaki megcsalja a párját. De ez itt megérdemli sajnos és biztos, hogy nincs jövője a kapcsolatotoknak.
2023. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan antinő mint az atyaúristen, nem kezel téged férfiként, úgy beszél (vagy üvölt) veled mintha a seggéből rángatott volna ki, már azon is kivagyok akadva ha valaki agresszív, erőszakos stílusban kommunikál, nemhogy üvöltözik, főleg nőként, édes jó istenem...:( mellette eltartod, haszontalan minden téren, ingyenélő és még büszkén is vállalja, meg van róla győződve hogy jól van ez így(?). Biztos vannak háztartásbeli feleségek akiknél keresnek annyit otthon hogy 1 fizetésből vígan eléldegélnek ha mindkettőjüknek megfelel ez így, de szerintem a legtöbb férfinek aki ezt bevallalja minimum olyan felesége van aki mutat iránta egy csepp szeretetet, becsületet, tiszteletet és elismeri amit tesz a családért, ez számomra hihetetlen, hogy te ezt el tudod viselni, nőként írom.. 19/L
2023. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Azert vagy vele hogy legyen mit kérdezned?
2023. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha magadtól nincs annyi eszed hogy kidobd, akkor maradj vele nyugodtan.
2023. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Ezt az ingyenélő szemét r*bancot ki kell vágni az ajtón az összes cuccával együtt
2023. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te tartod el, látszólag ezen nem is szeretne változtatni, de otthon se csinál túl sok mindent és sokat veszekedtek. Ezek után neked még tényleg kérdéses, hogy mi legyen? Felesleges neki újabb esélyeket adni a változásra, ebből már nem lesz normális kapcsolat. Nem minden menthető.
2023. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hagyd ott. Hidd el, jobb egyedül magányosnak lenni, mint valaki mellett magányosnak lenni.
2023. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!