Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora probléma az ha a párom kiverte a húgom képére 1x? Mekkora veszekedést csináljak ebből a dologból? Vagy inkább szakítsak vele azonnal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ki az a hülye pasi, aki elmond egy ilyet?
2021. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én szerintem ezek után nem tudnék már úgy találkozni hármasban vagy a családdal, hogy ez ne jusson eszembe, azon kattognék, hogy ha lenne rá lehetősége, megcsalna vele.
2021. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

1.


A trollkérdés dramaturgiájához illő ember csinál ilyet.


Tudod, ez olyan mint a teleshop elején az a nőci aki nem tudja kicsavarni a villanykörtét, mert "túl nehéz"


Kb. ennyire hiteles ez a kérdés is.



*Kérdező


"Verd rá" a balhét! ;)

2021. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Sztem mindenki fantaziál a párja tesojával bnőjével akarkijével esetleg minddel egyszerre is.

Ne hidd már a pasikat egy szentnek.

Csóri srác azon ritka peldany csak, aki lebukott.

2021. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ, lett-e baja a képnek.
2021. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Tyűű


Remèlem 100 ftnàl többet nem kapsz erre a kèrdèsre

2021. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy ismerősöm bosszúból le is varrta a hugit miután szakítottak...
2021. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, te vagy az, aki arra panaszkodott, hogy a barátnője néha leköpi a macskát / barátnőjére hamburgerevés után néha rájön a szarás szex közben / barátnője részegen az ágyba hány stb.?


Szerintem hatékonyabb lenne, ha ezeket a problémákat egy kérdésbe csomagolnád.

2021. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagy segg, nagy problem. Egyébként neked kéne tudnod, hogy ez mrnnyire fér bele a te életedbe, párkapcsolatodba.
2021. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!