Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a barátnőm velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm velem?

Figyelt kérdés
Amióta megjött neki azóta allig érdeklődik felőlem, rövid egyszavas válaszokat ad. Mintha nem is ugya az az ember lenne. Előtte mindig írt nekem ő először most meg ha nem írok akkor nem ír, várni kell míg válaszol előtte egyből válaszolt.
2023. okt. 13. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért azzal nehogy már gond legyen hogy néha te írsz neki először 😂
2023. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is bunkó vagyok, ha megvan, így olyankor én is minimálisra csökkentem mindenkivel a kommunikációt, pedig alapvetően solat beszélek.


Hagyd egy kicsit békén a görcseivel, valószínűleg nagyon megviseli.

2023. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen? Teljesen normálisan viselkedik. Valószínűleg rosszul érzi magát, ne légy már ilyen akaratos. Vagy csak megunta, hogy mindig ő keres, és a rendelkezésedre áll.
2023. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy azon rugóznál, ez milyen hatással van rád, elgondolkodgatnál,hogy esetleg a másiknak baja van. Tudod, olyankor szokott valakinek a viselkedése megváltozni ha valami baj történik. Pl irtó görcsök között fekszik és igyekszik túlélni és eszébe sem jut, hogy hmm cseveghetnék xy-al. Vagy te talán ezt szoktad tenni, amikor nagy fájdalmaid vannak? Lehetnél egy kicsit empatikusabb. Pl megkérdezhetnéd, hogy van, nincs-e valamire szüksége, segíthetnél-e valamivel. Biztos neked is voltak már komoly fájdalmaid, el tudod képzelni, milyen ha valaki szarul van.
2023. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Úgy gondolom nemsokára kidob téged, mert végre rájött, hogy nem vagy rá igazából kíváncsi.
2023. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!