Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen helyzetben? Kit választanátok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja volt egy srác, akivel mindketten közös beleegyezés alapján alkalmi kapcsolatunk volt, nem sok ideig, egy hónapig tartott. Ugyanis én belé szerettem, ő még nem, én nem akartam magamat bántani és rá várni. Eltelt pár hét, és jóba lettem egy sráccal(nem voltunk idegenek, régebb óta ismertük egymást, csak akkor mélyült el a kapcsolatunk közeli barátokká) ő volt az aki segített összeszedni a kis összetört szívem akkor. Tényleg én lettem a mindene, minden hibámat megismerte mert szinte legjobb barátokká váltunk, de ennek ellenére is egyszerűen mindent megtett értem amit csak lehetett, hogy jobban legyek. Persze, az elejétől megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, tudta, hogy más után reménnykedek, nem is bízott ebben. Én pedig úgy voltam vele, nem is tetszik külsőre, nem fogunk többet érezni, működni fog ez a fiú lány barátság és kész.


A nehézség ott kezdődőtt, hogy mire végre jobban lettem, megkeresett a srác aki után sírtam. Persze, most ő az aki találkozni hív stb.. (mivel még nem beszéltem vele, nem tudom milyen szándékokkal persze)

Viszont, közben a legjobb fiúbarátommal is történt egy két furcsa eset, érintések, féltékenység mindkettőnk részéről, részéről tudom, hogy többet érez irántam, most már én sem vagyok biztos benne, hogy nem kezdtem el máshogy látni őt. De valahogy mégis azt érzem, hogy az első srácot akarom. De bizonyos szempontból meg mindkettőt...


A legjobb fiúbarátomnak én lennék a mindene, még barátként is én voltam. Sok mérgező kapcsolaton vagyok túl, ő tudom, hogy nem így bánna velem, hanem megpróbálna megmutatni milyen egy normális egészséges kapcsolat. A másik sráchoz viszont valahogy nagyon húz valami, még ha nem is vagyok biztos benne, hogy nem törné össze megint a szívem.


Úgy érezem, akármit döntök, akárhogy cselekszek majd, hibát követek el...


2023. okt. 13. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha bármelyik is kellene igazán, nem lenne kérdés benned.

De ha mindenképp választani akarsz, a másodikat próbáld meg. Az első egyszer kikosarazott, most lehet csak ilyen ló nincs jó a szamár is lennél..bár fordított esetben meg neked a második srác lesz az. Viszont még mindig jobban jönnél ki abból a szituból mint a másikból..

2023. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Egyiket sem. Egy harmadikat.
2023. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"Úgy érezem, akármit döntök, akárhogy cselekszek majd, hibát követek el..."


Egyetértek, szóval jó lenne mindkettővel megszüntetni a kapcsolatot.


Az a fiú, aki dobott ugyanúgy dobna és a másik fiú nem a két szép szemedért "barátkozik" veled, hanem azért, ami a lábad között van. Egyáltalán nem jó fiú hiszen már "féltékeny" már érintget... Egyértelműen azért kedveskedett, hogy ágyba vigyen míg az elsőnek valószínűleg nincs kit megreszelni és ismét jól lennél te.


Ajánlott on-emberismeret számodra és lehet nem ártana pszichológus ha feszt toxikus/rossz kapcsolatokban kötsz ki.

2023. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Egyébként, nem érzem azt, hogy számomra lenne ló nincs szamár helyzet. Pont ezért nem mentem még bele vele, mert nem akartam, hogy ilyen helyzet alakuljon ki. Szimplán nem tudom eldönteni mit érzek, mindkettő kiváltja belőlem ugyanazokat az érzéseket. Ugyanúgy hiányzik mindkettő, ugyanúgy görcsbe ugrik a gyomrom mindkettőjük érintésétől vagy ha meglátom. Sose hittem abban, hogy lehet két emberhez ugyanúgy vonzódni és akarni, de most úgy érzem mégis ez van..


#3 A jó fiú barát tényleg nem ezért teszi, lett volna lehetősége megfektetni, nem tette. Plusz, rengeteg olyan dologban bizonyította ezt, amit persze hosszú lenne leírni, de a lényeg, hogy abban százszázalékosan biztos vagyok mennyire is szeret. A fiú aki dobott, bár egyébként bolyolult egy helyzet volt és pontosabban én dobtam őt, viszont lehet, hogy tényleg csak ezt akarja. Nem tudom, nem beszéltem még vele erről, de persze azért arra mindenképp szeretnék sort keríteni a döntés előtt.


Pszichológushoz meg már járok :D

2023. okt. 13. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Plusz, egyébként a barát srácot, barátként se szeretném elveszíteni, mert az egyik legközelebbi emebr lett az életemben. Bár gondolom azzal már elkéstem, mert barátként mindenképp ugrik..
2023. okt. 13. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, mindegy mit írunk, mert neked az kell, aki nem kért belőled. Nyugodtan hülyítsd mindkettőt ha neked úgy jobb amúgy, vagy az elsőt válaszd, de rá fogsz fizetni piszkosul.
2023. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barát srác nem ugrik mindenképp. Voltam hasonló helyzetben, mint most a barát srác. Idővel a szerelem elmúlt a lány felé, de a barátság megmaradt. Ez valamivel több, mint 10 éve volt, azóta is az egyik legjobb tényleges barátom.
2023. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb bajotok hogy azt hiszitek valamilyen filmben vagytok és nem a valóságban akartok élni. Ha egyszer ott van valaki melletted aki igazán szeret és tudod hogy mik a lehetőségeid hogy jöhet szóban egy harmadik? Ez csak is arról árulkodik hogy nincs alapja az erzéseidnek csak egy elképzelt vilagban akarsz élni. Legyél büszke magadra hogy csalfa ábrándokat keltesz másokban azért mert nincs erték rendszered. Ez nem egy fílm.
2023. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!