Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál egy erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál egy erősen depressziós, sokszor idegbeteg, valószínűleg borderline lánnyal, ha alapból jó a kapcsolatotok? Kitartanál mellette?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Persze.
2023. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Khmm...bocsánat, mit említettél, borderline?

nem!

2023. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel volt ilyenben részem, én azt mondom nem. Sok energiát emészt fel, hogy mindig olyat mondj és csinálj, ami a másiknak tetszik.

Sokszor már nem nekem is elfogyott a türelmem a viselkedése miatt 3 év után, így a veszekedések is egyre sűrűbbé váltak. Aztán vége lett a kapcsolatnak ...

2023. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
*már nekem
2023. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Súlyos depresszióm volt tiniként. A férjwn volt hogy kilöktem az ajtón, kidobtam a cipőjével együtt, ordítottam vele hogy takarodjon apicsába... Szégyenlem de sajnos beteg voltam. Kitartott mellettem, majd gyógyszeres kezelés,pszichológus mellett (2 év alatt) helyrejöttem. Mindennél hálásabb vagyok neki ezért, a kapcsolatunk nagyon jó. Azóta már házasság is volt illetve egy kisfiúval ajándékoztam meg. Betegségnek nyoma sincs. Ha szereted tarts ki mellette mert ez egy átmeneti állapot (ha kezelik).
2023. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyja és kezelik akkor igen, de ha nem hajlandó, akkor lépni kell.
2023. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt borderline barátnőm (én is nő vagyok, hetero barátságról van szó). Két éven keresztül naponta telefon, email, cset, személyes találkozó, majd vmin megsértődött és nem állt velem többé szóba pár évig. Majd megkeresett, megint nagyon jóban lettünk, megint megsértődött, megint összevesztünk. És aztán mindezt még egyszer. Most már biztos, hogy többé nem állunk egymással szóba. Pedig egy hihetetlenül okos, kedves és jófej ember amúgy.


Borderline exem is van, senkinek nem kívánom.


Most is van egy borderline barátnőm, már évek óta jóban vagyunk, csetelni szoktunk és néha telefonon beszéltünk. Nagyon nehéz élete van. Egy rendkívül csinos, szexis, okos, kedves, fiatal nő és kb. 2 naponta a semmiből összeomlik és zokog, piál, vagdossa magát.


A csattanó: nekem is van borderline diagnózisom, de szerintem nekem a másik két pszichés betegségem erősebb, valahogy visszaszorítják a borderlineságot.

2023. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
* beszélünk
2023. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen aki nem megy orvoshoz a problémájával, de neten azért diagnosztizálja magát. Szóval, NEM.
2023. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
En szerintem sokszor osszekeverik a pmst a mentalis zavarokkal.
2023. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!